NIVEA MEN rusza z loterią, w której można wygrać konsolę PlayStation 5

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NIVEA MEN rusza z loterią, w której można wygrać konsolę PlayStation 5

Czas na kolejną realizację loterii NIVEA MEN. Tym razem do wygrania są premierowe konsole PlayStation 5. Za koncepcję i organizację odpowiedzialna jest agencja GoldenSubmarine.

Zasady loterii są bardzo proste. Wystarczy kupić jeden produkt z linii kosmetyków NIVEA MEN, zachować dowód zakupu, a następnie go zarejestrować. Można to zrobić przez formularz na stronie niveamen.pl lub wysyłając SMS-a. Potem pozostaje tylko wybranie krzesełka na wirtualnym stadionie i sprawdzenie, czy w trybie instant win kryje się pod nim jedna z 4 000 nagród dodatkowych. Wśród nich 10x telewizor 50”, 400x piłka z logo Real Madryt, 600x zestaw kosmetyków oraz 3000x bon do Decathlonu. Nagrody główne natomiast, czyli dwie z 16 premierowych konsol PlayStation 5, są losowane co tydzień. Uczestnicy mogą walczyć o nagrody wielokrotnie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa konsola SONY to obiekt pożądania graczy na całym świecie, ze względu na najwydajniejszy na rynku układ obliczeniowy oraz niezwykły, futurystyczny design. Premiera PlayStation 5 datowana jest na koniec 2020 roku. Udział w loterii można wziąć od 02.11.2020 do 27.12.2020. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij