Patrizia Aryton wprowadza nową linię produktów dla kobiet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Patrizia Aryton wprowadza nową linię produktów dla kobiet

Luksusowa, a zarazem elegancka alternatywa dla t'shirtów i dresów – taka jest nowa, limitowana kolekcja Patrizia Aryton Sensual.

W limitowanej linii Patrizia Aryton Sensual znajdują się ponadczasowe klasyki do domowego spa i odpoczynku. Kolorystyka oparta na głębokim granacie oraz złocistego beżu uzupełnia część garderoby, w której Kobiety przechowują wygodne outfitty. Wykonane z wysokiej jakości mieszanki jedwabiu z bawełną stanowią zmysłową alternatywę dla dresów i t'shirtów. To pierwsza i przełomowa kolekcja polskiej marki, która interpretuje odzież do domu na swój wykwintny sposób. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Staramy się reagować na potrzeby naszych klientek. Zauważyliśmy, że w obecnym sezonie najważniejsza jest dla nich celebracja czasu spędzonego w domu. Szczególnie ważny stał się rytuał dnia codziennego podczas, którego Kobiety mogą się rozpieszczać i zadbać o siebie. Nowa linia Patrizia Aryton Sensual wpisuje się idealnie w trend home spa – opowiada o pomyśle powstania linii Sensual dyrektor rreatywna Patrycja Cierocka-Szumichora.

Kolekcja jest dostępna w sprzedaży w sklepie online patrizia.aryton.pl od 20 listopada. Każdy produkt jest zapakowany w oryginalne pudełko z hasłem marki „Jesteś idealna kiedy jesteś sobą”. Dodatkowo do każdego zamówienia marka Patrizia Aryton dodaje pachnącą świeczkę na długie, leniwe wieczory.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij