Kaufland i Banki Żywności wspierają potrzebujących w czasie Świąt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kaufland i Banki Żywności wspierają potrzebujących w czasie Świąt

W Polsce ok. 1,6 mln osób żyje w skrajnym ubóstwie. Z tego powodu, jak co roku, w ponad 90 marketach Kaufland odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności, zorganizowana wspólnie z Bankami Żywności.

W ubiegłym roku Polacy planowali wydać na święta średnio 1 521 zł. To kwota ponad dwukrotnie przekraczająca średni miesięczny budżet rodzin żyjących w skrajnym ubóstwie. Pomoc, nawet najmniejsza, dla wielu rodzin może okazać się więc niezwykle cenna, szczególnie w okresie świątecznym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy niezwykle dumni, że razem z naszymi klientami możemy wesprzeć akcję Banków Żywności, niosąc realną pomoc potrzebującym w tym wyjątkowym czasie. Zachęcamy do udziału w zbiórce, którą w tym roku będziemy prowadzić w ponad 90 marketach na terenie całego kraju. Szczególnie istotne są produkty z długą datą przydatności, jak mąka, olej, cukier, kasza, makarony, bakalie czy słodycze – komentuje Agnieszka Kotlińska z Kaufland Polska.

Małe czyny, wielkie wsparcie

Aby przyłączyć się do akcji, która będzie mieć miejsce od 23 do 28 listopada w ponad 90 marketach sieci Kaufland w całej Polsce, wystarczy przekazać produkty spożywcze do specjalnie oznaczonych koszy umieszczonych za strefą kas. Przekazane artykuły trafią do najbardziej potrzebujących.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij