FOREO rozpoczęło kampanię z okazji Black Friday

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FOREO rozpoczęło kampanię z okazji Black Friday

To najlepszy moment, żeby zainwestować w swoją pielęgnację i zgarnąć najlepsze okazje od FOREO. Marka rozpoczęła tegoroczną kampanię z okazji Black Friday.

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem urządzenia od FOREO to najlepszy moment, bo na stronie marki już ruszyły największe przeceny w tym roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wiemy, że każdemu z nas przyda się chwila relaksu i zapomnienia o codziennym stresie. Szczególnie teraz po prostu na to zasługujemy i potrzebujemy jeszcze bardziej niż dotychczas. Żeby umożliwić wam potraktowanie swojego samopoczucia (i skóry!) priorytetowo, na najbliższe 2 tygodnie obniżyliśmy ceny naszych bestsellerów aż do 35% – mówią przedstawiciele marki. 

Co więcej, po raz pierwszy w historii, przeceniona została najnowsza generacja serii FOREO LUNA i UFO. Szczoteczkę LUNĘ 3 – odprężające urządzenie do oczyszczania twarzy teraz dostępne jest taniej o 20%. Natomiast relaksujące UFO 2, wyposażone w światła LED, inteligentne urządzenie do nakładania masek, dzięki któremu uzyskacie profesjonalne rezultaty w zaciszu własnego domu, przeceniono aż o 30%.

Tegoroczna promocja to dobra okazja do zainwestowania w swoją pielęgnację i postawienia na urządzenie, które naprawdę działa i posłuży przez lata, bez konieczności wymiany części.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij