8. edycja PR Camp – PRess the button of success! już 11 grudnia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
8. edycja PR Camp – PRess the button of success! już 11 grudnia

W dniach 11-13 grudnia 2020 roku w Krakowie już po raz ósmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Content w social mediach, Budowanie relacji z mediami, Storytelling, Personal branding: czym jest i jak budować – to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa . Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu – nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który każdy będzie mógł znaleźć w wydarzeniu na Facebooku, właśnie pod tym linkiem www.facebook.com/events/2109894679143934

W tym roku zmieniamy formę dla Twojego bezpieczeństwa! Jak większość wydarzeń w tym roku musimy się dostosować do obecnej sytuacji i nasz projekt również przenosimy w tym roku do świata Online.

Ale zostawiamy zasadę, którą wprowadziliśmy jeszcze w zeszłym roku, czyli nadal możesz wziąć udział we wszystkich szkoleniach, ale istnieje też możliwość aplikacji tylko na jedno, dwa lub cztery z nich. Wybór należy do Ciebie!

Celem PR Campa jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp.

Partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij