Słodkie Święta z Mars Wrigley

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Słodkie Święta z Mars Wrigley

Boże Narodzenie to czas wspólnego świętowania i obdarowywania się prezentami. Dlatego właśnie w świątecznej ofercie Mars Wrigley znalazły się produkty, które sprawią przyjemność obdarowanej osobie oraz takie, którymi można dzielić się w gronie bliskich.

Wśród propozycji na Święta znajdziemy praliny Celebrations, dostępne w dwóch wariantach: w eleganckim kartonowym pudełku (186g) oraz w efektownym opakowaniu w kształcie butelki szampana (312g). Praliny świetnie sprawdzą się nie tylko jako prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ale również na Sylwestra czy inne okazje. Dodatkowo od końca listopada w sklepach pojawią się specjalne świąteczne ekspozycje z produktami Mars Wrigley stworzonymi, by celebrować wspólne chwile. Znajdziemy tam czekoladowe draże Maltesers (135g i 68g) oraz M&M’s (orzechowe i czekoladowe 150g oraz Crispy 128g), jak i również M&M’s w pięknej metalowej puszce (o większej gramaturze - 330g).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna świąteczna oferta Mars Wrigley wspierana jest działaniami komunikacyjno-marketingowymi. Oprócz specjalnych opakowań i wyjątkowych ekspozycji w sklepach, pojawi się także dedykowana reklama w online wideo: „M&M’s ratują Święta”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij