Zalando ze świątecznymi muralami oczyszczającymi powietrze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zalando ze świątecznymi muralami oczyszczającymi powietrze

Ruszyła unikatowa, świąteczna kampania marki Zalando. Komunikacja na dwóch wielkoformatowych muralach OOH w Warszawie, ma za zadanie wspierać w czasach pandemii i zwraca uwagę na więzi międzyludzkie.

Wyjątkowe malowidła dla platformy e-commerce były realizowane etapowo, przez polskich artystów z teamu Braughman Group Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na początku listopada, w pierwszej odsłonie, na ścianach warszawskich budynków przy ul. Boya 6 i Al. Solidarności 155, pojawiły się wielkoformatowe obrazy postaci, które obejmują swoją drugą brakującą i niewidoczną połówkę, podpisane pytaniem „Czy jeszcze kiedyś się przytulimy?". Tydzień później, w ramach drugiej odsłony, murale Braughman Group Media zostały uzupełnione o „brakującą" osobę.

Dodatkowo, oba murale są wzbogacone o unikatowe właściwości ekologiczne – powłokę antysmogową, jedyny tego rodzaju produkt na świecie, który dosłownie oczyszcza powietrze ze szkodliwych związków.

Malowidła na łącznie ponad 550 m2 ścian, zmniejszają zanieczyszczenie powietrza w taki sam sposób, jak zrobiłby to posadzony las o tej samej powierzchni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij