Pornhub z dożywotnim kontem premium z okazji Black Friday – ofertę reklamuje humorystyczny spot

Pornhub z dożywotnim kontem premium z okazji Black Friday – ofertę reklamuje humorystyczny spot

Z okazji tegorocznego Black Friday Pornhub przygotował dla swoich użytkowników nie lada gratkę – dożywotnie konto premium za niecałe tysiąc złotych. Ofertę reklamuje humorystyczny, utrzymany w rodzinnej atmosferze spot.

„Rok 2020 był trudny dla wszystkich. Z tego powodu znalezienie czegoś, za co możemy być wdzięczni, jest cięższe niż zwykle” – mówi Pornhub i z tej okazji wprowadza nietypową ofertę dla swoich użytkowników. Teraz, za niecałe tysiąc złotych, platforma oferuje dożywotnie konto premium. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ofertę z okazji Black Friday promuje spot zatytułowany „Something to Be Thankful For”. W reklamie widzimy kilka rodzin, które przed zjedzeniem wspólnej, dziękczynnej kolacji, próbują wymienić rzeczy, za które są wdzięczni. Niestety przychodzi im to z trudnością.

W pewnym momencie zdają sobie sprawę, że prawdopodobnie jedynym powodem do dziękowania za cokolwiek w tym roku jest… wspomniane konto premium na Pornhubie.

PS

Pornhub postanowił wykorzystać potencjał swojej platformy i stworzył serię filmów poświęconych edukacji seksualnej. W ramach cyklu „Pornhub Sex Ed” seksuologowie, lekarze, a także terapeuci opowiadają m.in. o antykoncepcji i chorobach przenoszonych drogą płciową.

PS2

W lipcu br. Pornhub ruszył z nową inicjatywą zatytułowaną „Big Package for Small Businesses”. W jej ramach portal pornograficzny przygotuje dla małych firm reklamy, które bezpłatnie pokaże na swojej platformie. Ma to na celu wsparcie tych przedsiębiorstw, które ucierpiały w wyniku pandemii.

PS3

Z okazji tegorocznego święta zakupów nowozelandzka marka Allbirds, zamiast oferować swoim klientom promocje, postanowiła podnieść ceny swoich produktów. Wszystko to z myślą o naszym środowisku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij