W aplikacji Lidl Plus na Święta sieć spełnia życzenia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W aplikacji Lidl Plus na Święta sieć spełnia życzenia

W aplikacji Lidl Plus, już od piątku, 27 listopada, pojawią się wyjątkowe okazje, a klienci sami będą mogli zdecydować, z której z nich chcą skorzystać.

Lidl Polska na święta przygotował dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę. W grudniu, użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą otrzymywać kupony do wyboru na produkty w supercenach! Co więcej – sami będą mogli zadecydować, jaki kupon trafi w ich ręce! Aby nie przegapić świątecznych okazji, wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push, wybrać 1 z 4 możliwych kuponów w cotygodniowej ankiecie, aktywować go, a następnie zrealizować w swoim Lidlu. Co weekend będziemy mieli okazję wybierać nowe promocje na interesujące nas produkty, by już w kolejnym tygodniu, w wybranym dniu – od czwartku do końca tygodnia, móc z nich skorzystać w sklepach Lidl Polska. Pierwsza ankieta zostanie wysłana w piątek, 27 listopada, a premierowe kupony będziemy mogli zrealizować już od czwartku, 3 grudnia. Akcja trwa do świąt – ostatnie promocje zostaną przydzielone w Wigilię, a ich ważność będzie przedłużona aż do Sylwestra.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świąteczna akcja Lidla to wyjątkowa okazja, by samemu sobie wybrać kupon! Będziemy mieli do wyboru kupony na produkty z wielu grup asortymentowych, w niskich cenach. To my decydujemy, jaki artykuł spośród zaproponowanych chcemy kupić w okazyjnej cenie, a Lidl spełni nasze życzenia wysyłając odpowiedni kupon w każdy czwartek, aż do świąt.

Zabawa dostępna jest dla wszystkich użytkowników aplikacji Lidl Plus. Akcja trwa od piątku, 27 listopada, aż do czwartku, 31 grudnia. Otrzymane kupony będą możliwe do realizacji we wszystkich sklepach Lidl Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij