W Święta w domu wszystko jest w porządku: Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego TURBO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W Święta w domu wszystko jest w porządku: Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego TURBO

Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda.

Spot reklamowy pokazuje, że zaawanasowane technologicznie produkty marki Vileda są funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas codziennego sprzątania, np. po naszych zwierzakach. Zestaw sprzątający TURBO to mop i wiadro z obrotowym systemem, który doskonale odsącza i sprawia, że czyszczenie podłóg odbywa się bez wysiłku. Wiadro do mopa TURBO ma wyprofilowany otwór, dzięki któremu w prosty sposób wylejesz wodę, bez ryzyka jej rozlania i nadwyrężenia pleców. Z kolei poziomy i zintegrowany uchwyt ułatwi Ci jego przenoszenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania reklamowe pod hasłem „W domu wszystko jest w porządku” obejmują telewizję i Internet. Emisja spotu reklamowego, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, rozpoczęła się 26 listopada i potrwa aż do 31 grudnia br. Przekaz wzmacniają także działania w Social Media, PR oraz w punktach sprzedaży. Sprzedaż w e-commerce wspiera reklama digitalowa, w ramach kampanii na platformie Allegro i działania remarketingowe.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij