Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski w świątecznym teledysku Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski w świątecznym teledysku Allegro

Świąteczny utwór Allegro wykonują Julia Wieniawa, Mery Spolsky oraz Arek Kłusowski. W teledysku pojawia się również trójka popularnych Tiktokerów – Kinga Sawczuk (@kompleksiaraxx), Paulina Stojanowska (@mrs.lillyy) i Oliwia Misztal (@oliwiamisztal).

Platforma Allegro ruszyła z bożonarodzeniową kampanią, w której pokazuje, że najważniejsi są otaczający nas ludzie, a prezenty są tylko środkiem do spędzania z nimi wspólnie czasu. Utwór, napisany i skomponowany specjalnie dla Allegro, jest świąteczną opowieścią, w której świat rzeczywisty naturalnie łączy się z tym wirtualnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jako marka wyznaczająca trendy na rynku reklamowym, cały czas podwyższamy sobie poprzeczkę i poszukujemy nowych, świeżych form dotarcia do naszych odbiorców. W tym roku postawiliśmy na niestandardowy format – teledysk świąteczny. Marka Allegro została naturalnie wpleciona w opowieść wigilijną przedstawioną przez Julkę, Mery i Arka, która świetnie oddaje ideę naszej tegorocznej kampanii świątecznej podkreślającej, jak ważne jest spędzanie wspólnie czasu. Czas, dzięki przedmiotom, którymi obdarowujemy się nawzajem, sprawia, że radość z bycia razem nie ma końca. Stworzyliśmy klip, w którym coś nowego nieustannie się zaczyna, nakręcając spiralę dobra i świątecznej atmosfery – skomentowała Joanna Kobylińska-Andrzejak, brand management specialist w Allegro.

Teledysk został zrealizowany umieszczoną na specjalnej platformie (360 stopni) kamerą w otoczeniu zbudowanej na hali scenografii. Artyści wychodzą zza kolorowej kotary, po czym pojawią się na symbolicznych wyspach z różnymi rekwizytami. Towarzyszy im świetlisty pył, z którego materializują się przedmioty. Aby jeszcze bardziej podkreślić przenikanie się świata online z offline – Julia Wieniawa pojawia się w teledysku jako hologram. W filmie zastosowano także metodę multiplikacji, dzięki której możemy zobaczyć jednego wokalistę w kilku odsłonach.

– Piosenka i klip mówią o tym, jak bardzo ważne są wspólnie spędzone chwile podczas świąt. Niestety znakiem aktualnego czasu jest często brak możliwości spotkania się z najbliższymi, dlatego też moja postać pojawia się jako hologram. Wielu z nas pewnie zobaczy rodzinę tylko przez kamerkę w telefonie, ale to i tak nie pozbawi nas radości ze świąt. Myślmy o sobie nawzajem w tym wyjątkowym czasie – powiedziała Julia Wieniawa.

Kontynuacją teledysku będą działania realizowane na TikToku. Na platformie zobaczyć będzie można Julię, Mery i Arka oraz popularnych Tiktokerów (m.in. Kompleksiaraxx, Mrs.Lillyy, Oliwię Misztal czy TwinSStylee).

– W te święta bardziej niż zwykle wielu z nas będzie się wspierać technologią i mediami społecznościowymi w kontakcie z bliskimi. Choć nie możemy być obok siebie, to nadal możemy razem grać, oglądać filmy, słuchać muzyki, gotować łącząc się na Messengerze i nagrywać TikToki. Mamy nadzieję, że teledysk Allegro umili wszystkim przygotowania do świąt. Nawet jeśli będą one odbywać się zdalnie – skomentowała Katarzyna Strzelczyk, brand management expert ds. social media w Allegro.

Oprócz piosenki w ramach kampanii powstał specjalny kalkulator świąteczny, który po dokonaniu wyboru komu i ile czasu chcemy przeznaczyć, proponuje idealnie dobrany prezent. Przygotowanych zostało również kilkanaście spotów oraz świątecznych podcastów, które pojawią się w kanałach twórców: Vogule Poland, TuOkuniewska, Słuchowisko, Karolina Sobańska, Dwóch Typów Podcast, Rock i Borys czy Kolega Ignacy. Oprócz tych specjalnych odcinków, we współpracy z Onetem, powstała również trzyodcinkowa seria podcastu, w którym prowadzącym jest profiler sądowy Jan Gołębiowski. W każdym odcinku, profiler pomaga znanej osobie (Anna Dereszowska, Łukasz Grass, Odeta Moro) dobrać najbardziej dopasowany prezent dla bliskiej osoby gościa. Seria podcastów jest dostępna w kanałach Onetu – serwisie www oraz na kanale na YouTubie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij