OPPO startuje z kampanią wizerunkową zatytułowaną „Look for the good”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OPPO startuje z kampanią wizerunkową zatytułowaną „Look for the good”

Nietypowa świąteczna kampania OPPO ma na celu zainspirować młodych ludzi do poszukiwania pozytywnych wspomnień z kończącego się już roku 2020 oraz do przygotowania się do zawsze wymagającego sezonu świątecznego i spojrzenie z nadzieją na nadchodzący 2021 rok.

Kampania „Look for the good” zachęca ludzi do odnalezienia pozytywnych wspomnień, w 2020 roku i ukazuje rolę, jaką odegrała technologia w umożliwieniu ludziom pozostania w kontakcie, nawet jeśli nie byli w stanie fizycznie się zobaczyć. Początek wyznaczony jest przez spot wizerunkowy, przedstawiający prawdziwe historie z życia młodych ludzi na całym świecie, obrazujące - szczególnie potrzebne w trudnym okresie roku 2020 – pozytywną energię i kreatywnego ducha. Są to też cechy bardzo bliskie marce OPPO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nawiązywanie do dobrych momentów w roku 2020

Dla wielu ludzi rok 2020 był rokiem odmieniającym. Skłonił do życia chwilą i skupieniu się na tym, co naprawdę ma znaczenie. OPPO przeprowadziło wywiady z kilkunastoma młodymi ludźmi, dla których rok 2020 mimo wszystko odznaczył się pozytywnie. Nikodem w końcu znalazł w sobie odwagę by zaangażować się w relację z kimś, kogo poznał online, a ta osoba okazała się miłością jego życia. Ich wielogodzinne wieczorne rozmowy pomogły w zbudowaniu szczególnej więzi.

Globalna kampania będzie miała także swoją świąteczną odsłonę, w której udział weźmie ambasador marki OPPO – Marcin Prokop oraz czwórka popularnych influencerów:

Kampania będzie trwała od drugiego grudnia do końca 2020 r. i intencjonalnie pojawi się wyłącznie w Internecie, w zróżnicowanych kanałach i postaciach. Obejmie również szerokie działania PR, zorientowane na eksponowanie pozytywnych historii i postaw. Będzie je można śledzić pod oficjalnymi hasztagami kampanii: #lookforthegood i #livelytogether.

Za lokalne działania odpowiada Dział Marketingu OPPO w Polsce. Agencja House of Hype koordynuje aktywacje z influencerami i Social Media, agencja 24/7 Communications wspiera kampanię PR. Media zaplanował dom mediowy Spark.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij