Moc świątecznych atrakcji w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Moc świątecznych atrakcji w Galerii Młociny

Świąteczna atmosfera, a wraz z nią moc wyjątkowych prezentów zawitały na warszawskie Bielany. Galeria Młociny przygotowała z okazji Świąt Bożego Narodzenia mnóstwo atrakcji dla klientów. Takich niespodzianek nie znajdziemy w żadnym innym centrum handlowym w stolicy.

#MłocinyRozgrzewają

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grudniowa, przedświąteczna aura, zdobienie choinek, kolorowe światełka i dekoracje oraz magia zakupu prezentów okraszona wdzięcznym uśmiechem najbliższych, to dla wielu najbardziej magiczny czas w roku. Z tej okazji Galeria Młociny przygotowała dla odwiedzających całą masę atrakcji, które z pewnością umilą klientom zakupy. Jakie niespodzianki czekać będą na miłośników mody na warszawskich Bielanach? 

Wszyscy ci, którzy na zakup świątecznych prezentów dla najbliższych wybiorą właśnie Galerię Młociny i okażą paragon na minimum 50 zł, już od 7 grudnia aż do wigilii będą mieli możliwość, by skorzystać z oferty centrum handlowego i zupełnie za darmo zapakować swoje upominki na stoisku znajdującym się na poziomie 0 (przy sklepie Oysho) czynnym od godziny 12:00 do 21:00. Kolorowe kokardki, złotka i sreberka z pewnością okażą się miłym akcentem pod choinką i wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych! 

A skoro już mówimy o słynnym, iglastym drzewku, które stało się jednym z najważniejszych, świątecznych symboli, na klientów Galerii Młociny od 11 do 13 grudnia czekać będzie kolejna niespodzianka! Po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów na łączną kwotę nie mniejszą niż 150 zł odwiedzający otrzymają piękną, dorodną choinkę zupełnie za darmo! Należy się jednak śpieszyć, ponieważ ilość drzewek będzie ograniczona. Wszyscy ci, który nie zdążą odebrać swojej choinki, będą mogli z kolei skorzystać z pozostałych atrakcji. 

Od 7 do 24 grudnia na klientów, którzy zrobią zakupy na maksymalnie trzech paragonach na kwotę nie mniejszą niż 300 zł, czekać będą bony podarunkowe o wartości 50 zł, vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania oraz specjalne rabaty w wybranych lokalach. Wystarczy udać się do Punktu Konkursowego, okazać potwierdzenie zakupu i odebrać niespodzianki! Dodatkowo odwiedzający, którym zabraknie pomysłu na prezenty dla swoich przyjaciół, mogą udać się do Punktu Info i zakupić kartę podarunkową do obiektu, którą obdarowany będzie mógł wykorzystać w dowolnym sklepie centrum handlowego. Na koniec prawdziwy rarytas dla łowców ofert. Wybrane marki przygotowały dodatkowe rabaty, z których skorzystać będą mogli jedynie klienci Galerii Młociny. 

#ŚwiątecznyPatrol

Magia Świąt to także spotkania w gronie najbliższych, a Galeria Młociny doskonale wie, jak wywołać uśmiech na twarzach przyjaciół i wyrusza w podróż z prezentami dla swoich sąsiadów. I to nie byle czym! Mieszkańcy Bielan od 6 do 22 grudnia od godziny 12:00 do 15:00 powinni wypatrywać (i nasłuchiwać gwiazdkowego jingla zapraszającego do galerii!) miętowego garbusa, który z pewnością wyróżni się na warszawskich drogach. W wybranych lokalizacjach na terenie dzielnicy, jak również przy wejściu głównym do galerii animatorzy będą rozdawać dla obecnych niespodzianki – rozgrzewającą herbatę lub czekoladę, a także vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. Oczywiście fani ikonicznej, ponadczasowej motoryzacji będą mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynnym pojazdem z 1976 roku. Warunek jest jeden – muszą pamiętać o maseczce. O pozostałe aspekty bezpieczeństwa, zachowanie szczególnych zasad higieny oraz dezynfekcję zadba Galeria Młociny.

#OddajKrewNaMłocinach

O tym, że pomaganie jest po prostu fajne, nie trzeba nikogo przekonywać, a świąteczna aura z pewnością sprzyja dobrym uczynkom. Galeria Młociny docenia miłe gesty swoich odwiedzających i w ramach podziękowania rozdaje im prezenty. 19 grudnia od godziny 12:00 do 15:00 na placu przed głównym wejściem do centrum handlowego pojawi się krwiobus, czyli mobilny pojazd, w którym zainteresowani będą mieli możliwość oddania krwi oraz osocza. Po pomyślnym przejściu wstępnego wywiadu krwiodawca otrzyma szansę kontynuowania standardowych procedur związanych z kwalifikacją. Obecny na miejscu personel medyczny oraz wolontariusze udzielą szczegółowych informacji na temat całego procesu, a także chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Należy pamiętać, że nie każdy, pomimo chęci, będzie mógł zostać dawcą, a zainteresowani powinni spełniać odpowiednie warunki. Cały proces zostanie przeprowadzony z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa, a osoby, które zrobią dobry uczynek, w ramach prezentu otrzymają od galerii vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij