Potrzebna mobilizacja – zostały 72 godziny, by pomóc rodzinom ze Szlachetnej Paczki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Potrzebna mobilizacja – zostały 72 godziny, by pomóc rodzinom ze Szlachetnej Paczki

Mimo wyjątkowo trudnego czasu wolontariusze Szlachetnej Paczki po raz kolejny dotarli do tysięcy potrzebujących rodzin, którym zabrakło szczęścia. Może się okazać jednak, że nie każda z nich otrzyma w tym roku pomoc. Wciąż kilkaset rodzin czeka na swoich darczyńców. Może nim zostać każdy, wystarczy wybrać rodzinę ze strony www.szlachetnapaczka.pl/ i wspólnie ze znajomymi z pracy, rodziną czy przyjaciółmi skompletować dedykowaną pomoc do Szlachetnej Paczki. Rodziny można wybierać do końca dnia w piątek.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym szczególnie trudnym roku dla wielu Szlachetna Paczka jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Bez darczyńców mądra pomoc nie dotrze jednak do setek rodzin, które wciąż czekają na to, aż ktoś je zauważy, przejmie się ich trudną sytuacją i da nadzieję na lepszą przyszłość. Bo mądra pomoc, która już od 20 lat łączy Polaków w Szlachetnej Paczce, to nie tylko pomoc materialna. To przede wszystkim relacja z potrzebującym, który choć raz może poczuć się dla kogoś ważny. 

Pani Grażyna marzy o małej choince, którą mogłaby sama ubrać. Uwielbia atmosferę świąt, ale gdy miesięcznie ma się na przeżycie nieco ponad 200 zł trudno pozwolić sobie na ciepły posiłek każdego dnia, nie wspominając o świątecznych ozdobach. Pani Barbara jest samotną matką. By związać koniec z końcem pracowała na dwa etaty. Przez pandemię straciła oba źródła dochodów. By opłacić rachunki, rezygnuje z kupowania leków. O czym marzy? Chciałaby mieć w mieszkaniu dwa krzesła, teraz ma tylko jedno. 

Pani Grażyna, pani Barbara i setki innych rodzin wciąż czekają na swoich darczyńców. Nie pozwólmy, by w tym trudnym roku ktokolwiek został sam. Wejdź na tę stronę i wybierz rodzinę. Masz czas do końca dnia w piątek.  

Wybierz rodzinę, jeszcze nie jest za późno!

W tym roku organizatorzy Szlachetnej Paczki wydłużyli termin odwiedzania rodzin, by jak najwięcej osób, które potrzebują wsparcia, zostało objętych pomocą. Wolontariusze zakończyli już zgłaszanie rodzin, a nowe, przejmujące historie tych, którym zabrakło szczęścia, wprowadzane są na stronie www.szlachetnapaczka.pl/ do środy.

Wciąż nie jest za późno, by przygotować Szlachetną Paczkę dla jednej z takich rodzin – większość potrzebnych produktów można kupić w pobliskim sklepie i dostarczyć w nadchodzący weekend do odpowiedniego magazynu, wskazanego w wiadomości zwrotnej po wybraniu rodziny. Pozostałe rzeczy, te bardziej specjalistyczne lub wielkogabarytowe, można dostarczyć też w późniejszym terminie, umawiając się z wolontariuszem wybranej rodziny. Pomoc nadal ma szansę dotrzeć do potrzebujących przed świętami. W skoordynowaniu Paczek pomogą też wolontariusze Szlachetnej Paczki, darczyńcy zawsze mogą liczyć na ich rady czy podpowiedzi.  

Mieszkasz w okolicy Wrocławia, Poznania, Białegostoku czy Warszawy? To właśnie tam rodzin oczekujących na darczyńców jest najwięcej, choć chętnych do przygotowania Szlachetnych Paczek brakuje wciąż w na terenie całego kraju. 

Teraz liczy się każda godzina. Razem możemy sprawić, by już w nadchodzącą sobotę i niedzielę, czyli w tzw. Weekend Cudów wszystkie rodziny ze Szlachetnej Paczki otrzymały pomoc. Dzięki Tobie ten czas może być pełen radości, wzruszeń i cudów – dla wszystkich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij