#WeWillHugAgain: Brooklyn Beckham, Jeremy Scott i Munroe Bergdorf dzielą się osobistymi doświadczeniami w świątecznej kampanii Zalando

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#WeWillHugAgain: Brooklyn Beckham, Jeremy Scott i Munroe Bergdorf dzielą się osobistymi doświadczeniami w świątecznej kampanii Zalando

W te Święta Zalando łączy siły ze znanymi nazwiskami z branży mody i opowiada szczere historie o relacjach międzyludzkich. W kampanii biorą udział mi.in. Brooklyn Beckham, Jeremy Scott i Munroe Bergdorf, którzy dzielą się prywatnymi zdjęciami przedstawiającymi przytulanie – wyraz bliskości i więzi.

Po trudnym i pełnym niepewności roku relacje międzyludzkie odgrywają jeszcze większą rolę niż zazwyczaj. Zdjęcia, które zostały wykorzystane w ramach kolejnego etapu kampanii „Już niedługo znowu się przytulimy.” dodają otuchy i zachęcają do optymistycznego spojrzenia w przyszłość. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii oraz jako wyraz siły więzi międzyludzkich, Zalando wspiera także organizację Czerwony Krzyż w pomaganiu osobom, które są potrzebujące i mogą czuć się obecnie odosobnione. Podczas gdy większość z nas nie może obecnie przytulić swoich najbliższych, dużą rolę w podkreślaniu relacji i bliskości mają wspomnienia. Zalando zachęca klientów do odświeżenia swoich wspomnień i wybrania ulubionego zdjęcia, które uwieczniło chwile z naszymi bliskimi. Zalando przekaże 5 euro (ok. 20 złotych) organizacji Czerwony Krzyż za każde opublikowane i oznaczone @Zalando oraz #WeWillHugAgain w mediach społecznościowych zdjęcie, które przedstawia wspomnienie związane z przytulaniem.

Fotograf Brooklyn Beckham, którego pełne emocji zdjęcia doskonale wpisują się w klimat kampanii podkreśla rolę współpracy przy projekcie: „Relacje międzyludzkie i dotyk są w życiu bardzo ważne. W czasie kiedy większość z nas jest daleko od swoich bliskich, współpraca z Zalando i wspólne dzielenie się optymizmem, że już niedługo znowu się przytulimy wydaje się po prostu odpowiednia. Zdjęcia, które wybrałem, są dla mnie bardzo osobiste i przedstawiają chwile, którymi zazwyczaj nie dzielę się z innymi. Ale myślę, że to najwyższy czas, aby okazać wdzięczność za wszystkie wspaniałe momenty, które przeżyliśmy i z nadzieją czekać na tworzenie nowych wspomnień już niedługo”.

Modelka i aktywistka Munroe Bergdorf wybrała zdjęcie, na którym przytula się do swojego przyjaciela i modela Billa.

– Rolka zdjęć w moim aparacie jest pełna bliskości i chwil, kiedy przytulam swoją rodzinę i przyjaciół. To wspaniałe uczucie wrócić do tych wspomnień i wiedzieć, że nawet jeśli teraz sytuacja jest trudna, w przyszłości czeka nas jeszcze więcej takich chwil. Ci, których kochamy to nasz system wsparcia, pozwalają nam czuć się dostrzeżonymi, usłyszanymi i zrozumianymi. Będę tęsknić za nimi w czasie Świąt ale wiem, że przed nami jeszcze wiele wspaniałych momentów razem. Cieszę się, że jestem częścią tego dzielenia się optymizmem i kampanii, która wspiera tych, którzy potrzebują więzi międzyludzkich najbardziej – mówi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij