COS przedstawia świąteczną kampanię

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
COS przedstawia świąteczną kampanię

Najnowsze produkty COS to klucze do zimowego stylu: na co dzień, od święta i na każdą okazję pomiędzy.

W świątecznej kampanii COS przedstawia członków i członkinie swojego świata – i wszystko, co sobą reprezentują.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Tworzymy styl dla każdego: dowodzą tego biodynamiczny farmer i ogrodnik Alfie Nickerson, naukowiec i modelka Zinnia Kumar, aktywistka Asha Mohamud i aktywista Ben Hurst – mówią przedstawiciele COS.

Asha Mohamud, aktywistka urodzona w Kenii, wychowana w zachodnim Londynie. Założycielka i nadzorczyni Really Real: społecznego programu piłkarskiego, który pomaga marginalizowanym dzieciom w wieku od 5 do 15 lat i został nagrodzony przez brytyjski związek piłki nożnej. Poświęca się działaniom na rzecz zdrowia psychicznego i nieustannie szuka nowych sposobów, by pomagać osobom mierzącym się z wyzwaniami.

Zinnia Kumar, naukowczyni, aktywistka i modelka. Ekolożka z akredytacją instytutu CIEEM i autorka publikowanych prac w dziedzinie ekologii i biologii ewolucyjnej. Działaczka na rzecz reprezentacji etniczności i kolorów skóry. Poza rolą modelki, poświęca się światu mody w obecnym projekt badawczym, skoncentrowanym na zrównoważonym rozwoju branży, jej wpływie na środowisko oraz zamkniętym obiegu surowców w produkcji ubrań. W 2019 roku uznana przez VOGUE India za jedną z najbardziej wpływowych osób z tego kraju na świecie. Przedsiębiorczyni społeczna: CEO i twórczyni The Dotted Line, doradztwa w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, różnorodności i inkluzywności.

Ben Hurst, aktywista. W swoich działaniach eksploruje idee minimalnych standardów oraz pozytywnych obrazów męskości i kwestionowania jej toksycznych form. Jest nadzorcą doskonalenia i szkolenia inicjatywy The Good Lad Initiative oraz koordynuje jej warsztaty w szkołach i uczelniach. Pracuje także z Fearless Futures, antyopresyjną organizacją prowadzącą warsztaty z inkluzywności i różnorodności w przestrzeniach korporacyjnych.

Alfie Nickerson, ogrodnik i biodynamiczny farmer. Uprawia rośliny w synchronizacji z cyklem księżyca, unikając korzystania z nawozów. Hoduje alpaki i wspiera ptactwo w zakładaniu gniazd, co pozwala mu rezygnować z pestycydów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij