Skoda będzie wyświetlać reklamy na ekranie w samochodzie

Skoda będzie wyświetlać reklamy na ekranie w samochodzie

Przedstawiciele marki Skoda poinformowali, że aktualnie na rynku czeskim testują całkowicie nowe rozwiązanie – wyświetlanie na ekranach samochodów spersonalizowanych reklam.

W oficjalnym oświadczeniu prasowym przedstawiciele Skody zapowiedzieli, że już wkrótce w samochodach marki pojawi się nowe rozwiązanie – na ekranach multimedialnych wewnątrz pojazdów będą się bowiem wyświetlać spersonalizowane reklamy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oferty, które będą pojawiały się na ekranach, zostaną stworzone wraz z partnerami i będą dostosowane m.in. do aktualnej lokalizacji pojazdu, czy też okoliczności. Na przykład – gdy poziom paliwa w samochodzie będzie niski, na wyświetlaczu pojawią się informacje o okolicznych stacjach benzynowych, a także zniżkach, jakie są tam oferowane.

W planach jest również wprowadzenie reklam okolicznych sklepów, hoteli, restauracji, a nawet myjni samochodowych.

Początkowo nowe rozwiązanie pojawi się na rynku czeskich i będzie dostępne w samochodach: Scala, Kamiq, Superb, Karoq i Kodiaq. W niedalekiej przyszłości usługa będzie też dostępna w innych krajach.

PS

YouTube poinformował o wprowadzeniu reklam dźwiękowych. Mają one być skierowane do osób słuchających muzyki, podcastów lub innych treści audio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij