Grudniowa kampania Balagan Studio jest sentymentalną podróżą w rodzinne święta z przełomu lat 80 i 90.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grudniowa kampania Balagan Studio jest sentymentalną podróżą w rodzinne święta z przełomu lat 80 i 90.

Z tęsknoty do rodzinnych wigilii i noworocznych spotkań, sentymentalnie, Balagan Studio wraca do zdjęć z dzieciństwa. Odtwarza kreacje mam i babć w pełnej humoru sesji zdjęciowej dodając współczesne akcenty świecących butów i dodatków ze swojej kolekcji.

Kampania „Let it shine” to powrót do czasów, kiedy święta były okazją do założenia ekstrawaganckich strojów i pokazania ukrytych w szafie kreacji. Czasem na spędzenie czasu z bliskimi i celebracją mijającego roku. Na zdjęciach jako modelki wystąpiły osoby z zespołu, które na co dzień stoją za sprawnym działaniem marki. Kampania jest okazją przedstawienia ich w niecodziennych rolach. Wszystkim na koniec tego trudnego roku, przyda się odrobina uśmiechu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Taneczne wejście w Nowy Rok

Koniec takiego roku jak 2020 wymaga odpowiedniego zamknięcia. W te święta nie spotkamy się w większym gronie z bliskimi, ale to nie znaczy, że nie możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa w świątecznych stylizacjach. Nawet jeśli tylko my możemy nacieszyć nimi oko. 

Na tę okazję Balagan poleca złote i srebrne modele czółenek: klasycznych Leilotów, mocno wykrojonych Migdalów i pokrytej brokatem Dory. Buty Balagan słyną z wygody i klasycznego designu, który pasuje do codziennych stylizacji. Błyszczące wersje klasyków, są dobrym rozwiązaniem dla tych, które lubią eksperymenty w modzie i łączenie stylów. 

Podarunki od Balagan podwójnym prezentem

Balagan wspiera inicjatywy społeczne, dzieląc się swoim zyskiem z każdego zakupu. W ten sposób, wybierając prezent z kolekcji marki, tym samym obdarowujemy nie tylko bliską osobę ale również wspieramy jedną z trzech organizacji: Fundusz Feministyczny, Fundację edukacyjną z Ghany i Stowarzyszenie Miasto Dwa. Aby ułatwić wybór z bogatej oferty na stronie pojawił się prezentownik z selekcją drobnych dodatków, akcesoriów i torebek idealnych na prezent. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij