Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak w bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak w bluebird artists

Zwycięzcy tegorocznej edycji Papaya Young Directors – Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak – od dziś będą reprezentowani przez impresariat bluebird artists.

Zwycięski duet tegorocznej edycji Papaya Young Directors dołącza do grona twórców reprezentowanych przez bluebird artists. Ich film „Ja” dla marki Tyskie zachwycił Jurorów konkursu. Koncept poszerzający dotychczasową platformę „Przejdźmy na Ty" został nagrodzony Grand Prix oraz I Nagrodą w kategorii Branded Stories i zwrócił uwagę wielu osób związanych z branżą kreatywną. Mowa o Helenie Ganjalyan i Bartku Szpaku. Od wielu lat działają na różnych obszarach - ona zajmuje się reżyserią teatralną, choreografią i fotografią, on pisze muzykę i reżyseruje produkcje audio. Świadomość wspólnego skill-setu oraz narzędzi i języka, którymi posługują się w swojej pracy pozwala im przyjmować wyjątkową perspektywę w realizowanych projektach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Helena jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Obszar swoich działań traktuje jako zestaw naczyń połączonych i stara się by doświadczenie i umiejętności nabyte w każdej z nich osobno, wpływały na siebie wzajemnie. Interesuje ją detal i badanie analogii w pozornie nieprzystających obszarach; szukanie odpowiedniej perspektywy, bo ta według niej może wszystko zmienić. Inspirują ją nieoczywiste napięcia i połączenia pomiędzy elementami narracji. Stara się uruchamiać wyobraźnię odbiorcy poprzez niebanalne zestawienia, tworzące nowe konteksty, a co za tym idzie nowe znaczenia.

Bartek ukończył Szkołę Filmową w Łodzi. Komponuje muzykę i reżyseruje produkcje audio. We wszystkich realizacjach stara się szukać interesujących połączeń styli, zestawiać ze sobą odległe nastroje i tworzyć narracyjny mood. Poruszając się między elektroniką, nagraniami terenowymi i surowymi tonami klasycznych instrumentów kreuje angażujące, intuicyjne struktury. Po latach pisania muzyki i tworzenia produkcji audio postrzega wiele elementów realizacji filmowej właśnie poprzez dźwięk – bazuje na rytmach, współbrzmieniu warstw, zabiegach harmonicznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij