Burger King promuje na swoim instagramowym profilu mniejsze restauracje

Burger King promuje na swoim instagramowym profilu mniejsze restauracje

Burger King wspiera gastronomię – francuski oddział marki udostępnił swój instagramowy profil restauracjom, które zmagają się z kryzysem spowodowanym przez pandemię koronawirusa.

Na początku listopada br. Burger King zszokował wszystkich, publikując w swoich social mediowych profilach oświadczenie, w którym zachęcał do zamawiania jedzenia m.in. w lokalach sieci McDonald’s. W ten sposób popularna marka namawiała swoich klientów do wspierania dotkniętej skutkami pandemii branży gastronomicznej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz francuski oddział Burger Kinga poszedł o krok dalej i postanowił udostępnić swój instagramowy profil mniejszym, lokalnym restauracjom. W ramach nietypowej inicjatywy w relacjach marki do 21 stycznia 2021 roku, czyli końca obecnego lockdownu we Francji, będą pojawiały się zdjęcia, a także linki do profili innych francuskich lokali, które zmagają się z kryzysem spowodowanym przez pandemię koronawirusa. 

Francuski Burger King oferuje tego typu reklamę za darmo każdej restauracji, która opublikuje na Instagramie zdjęcie swojej popisowej potrawy i oznaczy je hashtagiem #WhopperAndFriends. 

Za realizację odpowiada agencja Buzzman. 

PS

Jakie wydarzenia w 2020 roku najbardziej wpłynęły na marketing w branży gastronomicznej? Z jakimi problemami i zagadnieniami będzie się ona mierzyć w 2021 roku oraz jakie technologie i trendy będą miały istotny wpływ na marketing w tej branży w Polsce w 2021 roku?

PS2

Pasibus przechodzi od słów do czynów i rzuca firmom wyzwanie – #HOTGASTROCHALLENGE. Akcja ma na celu wsparcie lokalnych restauracji w całej Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij