Zrób prezent podwójnie! Kupując książki w Gandalf.com.pl, wspierasz Fundację „Dr Clown”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zrób prezent podwójnie! Kupując książki w Gandalf.com.pl, wspierasz Fundację „Dr Clown”

Książka jako prezent to jeden z najpopularniejszych, ale i najtrafniejszych pomysłów świątecznych. Po bestsellerowe pozycje warto udać się do księgarni internetowej gandalf.com.pl. W ramach akcji charytatywnej „Zrób prezent podwójnie” kupując książkę, jednocześnie wspieramy Fundację „Dr Clown”.

Zasady akcji są bardzo proste. Każdy, kto zakupi jakąkolwiek książkę na stronie księgarni Gandalf.com.pl, a następnie przy składaniu zamówienia wpisze specjalny kod DRCLOWN wesprze działania Fundacji „Dr Clown”. Dochód ze sprzedaży książek pomoże m.in. w kontynuowaniu programu „terapii śmiechem” dla hospitalizowanych dzieci, osób niepełnosprawnych i seniorów ze szpitali i placówek specjalnych w całej Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na gandalf.com.pl pośród tysiąca tytułów znajdą się kryminały, powieści sensacyjne i obyczajowe czy historyczne, książeczki dla dzieci, a także nowe wydania w atrakcyjnych cenach.

– Gandalf.com.pl od lat współpracuje z Fundacją „Dr Clown”. Cieszymy się, że możemy wspierać organizację, która pomaga tak wielu dzieciom w potrzebie i dostarcza promyk radości w trudnych chwilach spędzanych w szpitalu. W tym roku chcemy wszystkich serdecznie zaprosić do kupowania książek na prezent, a my z przyjemnością przekażemy 5% kwoty zakupów na wsparcie działań Fundacji. Dzięki temu można połączyć dwie pasje - wartościowe czytanie książek oraz przyjemne pomaganie innym. – mówi Anetta Wilczyńska, prezes Zarządu Gandalf Sp z o.o.

– Nasza Fundacja od ponad 20 lat pomaga chorym zapomnieć o bólu i chorobie wykorzystując dobroczynne właściwości uśmiechu. Niestety z powodu pandemii nie możemy pojawiać się na szpitalnych oddziałach, ale odwiedzamy pacjentów wirtualnie. Zebrane fundusze pomogą nam rozwijać wirtualną terapią śmiechem i dotrzeć z uśmiechem wszędzie tam, gdzie go brakuje. Szczególnie, że w obecnej sytuacji hospitalizowane dzieci są jeszcze bardziej odizolowane i mają utrudniony kontakt z bliskimi – mówi Agata Bednarek, prezes zarządu Fundacji „Dr Clown”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij