5 złotych na rzecz seniorów za życzenia – Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i Tymbark razem w świątecznej akcji

5 złotych na rzecz seniorów za życzenia – Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i Tymbark razem w świątecznej akcji

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich połączyło siły z marką Tymbark we wspólnej, świątecznej akcji „Życzę TYM…”, której celem jest wsparcie osób starszych. W jej ramach inicjatorzy kampanii zachęcają, by połączyć życzenia z dobrym uczynkiem.

Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste. W ramach nowej akcji Stowarzyszenia mali bracia Ubogich i marki Tymbark wystarczy jedynie... złożyć świąteczne życzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby to zrobić, należy wejść na stronę www.zyczetym.pl i wybrać tych, którym chce się złożyć życzenia, a spośród propozycji wybrać życzenia. Następnie kliknąć UDOSTĘPNIJ i OPUBLIKUJ, tak by życzenia zobaczyli wszyscy, którzy powinni. 

W ramach inicjatywy za każde opublikowane życzenia Tymbark przekazuje 5 zł na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, by pomóc tym, którzy szczególnie teraz potrzebują naszego wsparcia – osobom starszym.

PS

Świąteczne akcje Stowarzyszenia mali bracia Ubogich to zawsze wyciskacze łez. I tym razem nie jest inaczej. 

PS2

Agencja Schulz brand friendly wystartowała z niezwykłą akcją wspierającą samotnych seniorów. Zespół przygotował serię autorskich kartek i świątecznych życzeń do wysłania bliskim. Wszystko po to, by wesprzeć akcję „Podaruj Wigilię” Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

PS3

Od trzech lat z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy Fundacja Dobrych Inicjatyw przygotowuje świąteczne paczki dla potrzebujących seniorów z całej Polski. W tym roku z inicjatywy łódzkiej firmy Many Mornings akcja #PaczkaDlaSeniora została rozszerzona o przygotowanie i dostarczenie przez lokalne restauracje wigilijnej kolacji do starszych, często samotnych osób z całej Polski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij