Analityczna rewolucja w Sotrender - wskazówki i wersja Lite

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Analityczna rewolucja w Sotrender - wskazówki i wersja Lite

Sotrender wprowadził wskazówki pomagające optymalizować działania na Facebooku, generowane automatycznie na podstawie danych. Udostępniono także Sotrender Analytics Lite dla mniejszych firm i użytkowników prywatnych.

Wdrożono prawie 90 reguł dotyczących publikowania treści, interakcji, angażowania fanów oraz kompletności profilu. Adekwatność każdej z nich jest sprawdzana na podstawie danych dla wybranej strony oraz wielu złożonych reguł analitycznych. Wskazówki są aktualizowane co tydzień i są dostępne dla dowolnej śledzonej strony - można także podglądać konkurencję. W najbliższych miesiącach będą wprowadzane kolejne zestawy wskazówek, dotyczące także strony WWW i innych kanałów, poza Facebookiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zależało nam przede wszystkim na skróceniu drogi od danych do działania - mówi dr Dominik Batorski, Członek Zarządu i Chief Scientist Sotrendera – Jako firma przetwarzająca ogromne ilości danych, staramy się koncentrować się na tak zwanych actionable statistics. Rozumiemy, że nie same dane, ale informacja jaką ze sobą niosą jest wartością dla naszych użytkowników i to przede wszystkim taka informacja, która wpływa na to co i jak robią. Nowa funkcjonalność ułatwi pracę szczególnie osobom prowadzącym wiele różnych stron na Facebooku oraz tym, którzy mają mniejsze doświadczenie lub nie przepadają za zabawami z danymi i samodzielnym ich interpretowaniem.

- Wprowadzenie wskazówek to dla nas kolejny bardzo ważny etap rozwoju Sotrendera – dodaje dr Jan Zając, Prezes Zarządu firmy. – Przy ich tworzeniu wykorzystaliśmy zarówno kompetencje naszego Działu Analiz, jak i ponad półtora roku doświadczeń w pracy z najlepszymi agencjami w Polsce i zagranicą. Równocześnie wprowadzamy Sotrender Analytics Lite – nową, lekką wersję naszego produktu, przeznaczoną dla mniejszych firm. Dotychczas koncentrowaliśmy się na korporacjach i obsługujących je agencjach i domach mediowych, teraz chcemy rozszerzyć rynek o „długi ogon“.

Dodatkowo prezentowany jest także procentowy wskaźnik jakości prowadzenia fan page’a na Facebooku, obliczany w oparciu o wskazówki optymalizacyjne.

Więcej o nowej funkcji na blogu Sotrendera: blog.sotrender.com/pl/ 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij