Goldenline i HRlink wzmacniają zespół marketingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Goldenline i HRlink wzmacniają zespół marketingu

Krzysztof Syrek – nowym szefem działu marketingu, a Adam Piwek – menedżerem ds. komunikacji i contentu. To najnowsze zmiany w strukturze działu marketingu spółek Goldenline i HRlink dostarczających rozwiązania dla zespołów HR i Polaków chcących rozwijać swoją karierę.

Krzysztof Syrek odpowiada za cały obszar działań marketingowych dla obu spółek HR Tech. Jego zadaniem będzie między innymi wdrożenie efektywnych działań związanych z automatyzacją marketingu i synergią marek. Posiada on różnorodne doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych B2B oraz B2C m.in. dla dostawcy rozwiązań internetowych w modelu Cloud Computing - Sagra Technology, czy TT-Line - armatora floty promów morskich, a także firmy E-Kierowca - lidera z branży szkoleń kandydatów na kierowców. Krzysztof Syrek zajmuje się także doradztwem w obszarze projektów e-marketingowych i e-commercowych. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz uczestnikiem licznych szkoleń i certyfikacji w obszarze digital marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Adam Piwek jako menedżer ds. komunikacji i content marketingu dołączył do zespołu od stycznia 2021 r. W HRlink i Goldenline będzie odpowiadać za działania PR, marketing treści i aktywności w mediach społecznościowych. Do tej pory zajmował się działaniami z obszaru komunikacji i marketingu m.in. dla takich marek jak Santander Consumer Bank, Santander Consumer Multirent, Apsys, Factory, Ceneo czy Mall.pl. Adam Piwek jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższych Szkołach Bankowych i na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest także wykładowcą-praktykiem m.in. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij