„Masz Answear – masz luz, masz klasę” – ruszyła nowa kampania Answear.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Masz Answear – masz luz, masz klasę” – ruszyła nowa kampania Answear.com

Masz dość przeklikiwania się przez tysiące stron z modą online? Masz Answear! Rusza nowa kampania polskiego sklepu internetowego, skierowana do osób, którzy chcą mieć prostą i przyjemną odpowiedź na swoje modowe potrzeby.

Nowa platforma komunikacji sklepu z modą online answear.com to manifest ludzi, którzy chcą mieć Answear na swoje modowe i życiowe poszukiwania. Bo choć ubierają się online, to równie dużą radość sprawia im życie offline. Answear.com kieruje swój komunikat do ludzi w różnym wieku, tych młodszych i tych starszych, którzy pielęgnują w sobie „młodość ducha” i nie boją się łamać stereotypów, odrzucać schematów, korzystać z okazji i wykorzystywać tego, co przyniesie im los. Skupiają się na przeżyciach i na radości, jaką niesie eksperymentowanie z modą. Kochają indywidualizm, pielęgnują wolność wyboru i nie mają nic przeciwko wyznaczaniu własnych trendów, zamiast podążania za cudzymi. Zarówno w życiu, jak i kreowaniu własnego stylu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Answear.com jako internetowy sklep z modą, dysponuje ofertą dopasowaną do potrzeb różnych klientów – zarówno tych, którzy preferują klasyczny styl, jak i tych lubiących żyć na luzie. Sklep oferuje dostawę nawet tego samego dnia w największych miastach Polski, a do pozostałych miejsc na terenie kraju dociera nawet w 24 godziny, tym samym spełniając oczekiwania osób uwielbiających szybkie zakupy. Kolejnym ważnym aspektem jest Answear Club – wyjątkowa i bezpłatna opcja dla każdego zarejestrowanego użytkownika, zapewniająca atrakcyjne zniżki na kolejne zakupy.

Nakręcona z lekkim dystansem i poczuciem humoru reklama namawia to poszukiwania radości w drobnych momentach życia i eksperymentowania, nawet jeśli oznacza to rozłożenie basenu…. we własnym salonie, czy gra w szachy na dachu. W spocie pojawiają się też też słynne warszawskie ostronosy o imieniu Ostry i Harry. Adoptowane przez Pana Marcina (który wraz z ostronosami tworzy Stado) są bohaterami warszawskich spacerów i żyją bez klatek w swoim Gnieździe.

Za reżyserię odpowiada Łukasz Zabłocki, który zdecydował się na realizację spotu na taśmie 35 mm, dzięki czemu całość zyskała autentyczny, filmowy charakter.

Kampania jest realizowana na 7 rynkach (Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria) i obejmuje spoty telewizyjne 30” i 15” oraz działania digital. Za strategię komunikacji i big idea kampanii odpowiada Feeders Agency. Za produkcję Papaya Films.

Z ramienia Answear kampanię koordynowali Wojciech Tomaszewski – dyrektor ds. marketing i e-commerce oraz Katarzyna Kaczmarczyk – kierownik marketingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij