McCANN i Weber Shandwick dla Reckitt Benckiser

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
McCANN i Weber Shandwick dla Reckitt Benckiser

McCANN Poland, w skład którego wchodzi agencja PR Weber Shandwick, odpowiada za przygotowanie swojej pierwszej regionalnej kampanii dla Reckitt Benckiser, tworząc kampanię reklamową 360˚ oraz odpowiadając za działania PR dla marki Dettol.

Dettol to marka z portfolio Reckitt Benckiser, która od ponad 80. lat jest obecna w 124 krajach na świecie. Jako globalny lider w dziedzinie środków ochrony przed drobnoustrojami, wspiera rodziny w dbaniu o zdrowie dzięki właściwej higienie. Dziś Dettol to szeroka gama produktów, które, poprzez dezynfekcję, pomagają przerwać łańcuch zakażeń chroniąc nas i naszych najbliższych. W dobie pandemii, prawidłowa higiena ma ogromne znaczenie i jest jednym z podstawowych czynników, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja McCANN odpowiada za stworzenie strategii i koncepcji komunikacji marki Dettol zarówno na rynku polskim, jak i w regionie. Start kampanii zaplanowany jest na drugą połowę stycznia br. i będzie początkowo obejmował działania w TV i digitalu. Agencja Weber Shandwick, która została wyłoniona na drodze przetargu będzie odpowiadać za strategię i działania Public Relations na rynku polskim.

– Dettol to światowy lider higieny, marka, która od lat pomaga budować nawyki higieniczne oferując szerokie portfolio wysokiej jakości produktów, zarówno do higieny osobistej, jak i higieny powierzchni. Okres pandemii wzmocnił znaczenie higieny dla naszego zdrowia, bo właściwa higiena minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Nowa kampania Dettol “Zdrowie w Twoich rękach” zachęca do budowania i pielęgnowania nawyków higienicznych, bo te pomagają nam dbać o zdrowie nasze i naszych bliskich – powiedziała Inga Songin, regional marketing director Poland & EE, RB Health & Nutrition.

– Dettol to globalna marka, która ma olbrzymi potencjał rozwoju w naszym regionie, a Reckitt Benckiser to kluczowy klient dla McCANN Worldgroup na świecie. Od zawsze prawidłowa higiena była podstawą utrzymania dobrego zdrowia, a w trakcie pandemii jej rola i znaczenie stały się jeszcze ważniejsze dla nas i tych wokół nas. Tym bardziej jesteśmy dumni ze współpracy z marką Dettol. Cieszymy się z możliwości tworzenia zintegrowanej kampanii 360˚ mającej na celu skuteczne wypozycjonowanie marki i jej produktów w świadomości konsumentów, skupiając się w naszych działaniach na ich roli w obszarze prawidłowej higieny – powiedział Wojciech Borowski, prezes Zarządu, McCANN Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij