DevaGroup poszerza swój zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DevaGroup poszerza swój zespół

W 2020 roku do działów Administracji i Marketingu w DevaGroup dołączyły 3 nowe osoby:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Monika Sroka z dniem 9 stycznia 2020 objęła stanowisko office managera w dziale administracji. Odpowiada za administracyjne wsparcie dla pracowników, przesyłanie korespondencji służbowej, czuwanie nad zaopatrzeniem biura oraz przepływ dokumentów. Wcześniej pracowała jako specjalista ds. administracji. Jest absolwentem Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach.

Ewelina Ibek do działu marketingu DevaGroup dołączyła z początkiem sierpnia 2020. Poprzednio związana z Nowodworski Estates i AG TEST HR. Dla tych ostatnich organizowała ogólnopolską konferencję skierowaną do kadry zarządzającej centrami usług wspólnych. Obecnie na stanowisku marketing specialist jest odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej i PR firmy oraz za organizację spotkań dla pasjonatów SEM/SEO, czyli semKRK.

Katarzyna Meus jako marketing specialist dołączyła do działu marketingu w DevaGroup w lipcu 2020. Wspomaga ona realizację projektów marketingowych, prowadzenie komunikacji w social mediach, działania PR oraz organizację kolejnych edycji semKRK – krakowskiej konferencji o tematyce marketingu oraz analityki internetowej, której organizatorem jest DevaGroup. Wcześniej pracowała jako specjalistka ds. marketingu w SeeKrakow. Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej.

Także działy SEO i SEM zostały powiększone w 2020 roku o 4 osoby.

SEM:

Mateusz Najman dołączył do DevaGroup w sierpniu 2020. Jest odpowiedzialny między innymi za tworzenie strategii promocji, opiekę nad kampaniami Google Ads i Facebook Ads, wdrażanie analityki oraz bezpośrednią współpracę z klientami agencji.

Wcześniej studiował i pracował równocześnie jako freelancer SEM. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, gdzie ukończył specjalizację: Marketing i Reklama w Sieci.

Przemysław Biegacz – certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Do DevaGroup dołączył we wrześniu 2020 i zajmuje się zarządzaniem kampaniami reklamowymi oraz wdrażaniem analityki. W swoich działaniach kładzie szczególny nacisk na techniczne dopracowanie kampanii. Po godzinach jest zamiłowanym fanem konsolowego gamingu oraz piłki nożnej. Szczególnie pasjonuje go futbol w wydaniu hiszpańskim.

Wcześniej pracował jako młodszy specjalista SEM w Picodi oraz specjalista PPC w Freshview. Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

SEO:

Alicja Stojek dołączyła do zespołu SEO DevaGroup we wrześniu 2020. Zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych klientów oraz przeprowadzaniem audytów. Posiada doświadczenie pracy zarówno w trybie agencyjnym jak i in-house. Prywatnie lubi spędzać czas przy dobrej książce i w towarzystwie swojego psa.

Anna Jurczyk-Wojnar dołączyła do działu SEO DevaGroup również od września 2020 i odpowiada za prowadzenie kampanii SEO, przeprowadzanie audytów i optymalizację stron internetowych klientów. Przygodę z branżą e-commerce zaczynała od zgłębiania tajników Analityki Internetowej, początkowo jako stażystka, później Młodszy Specjalista w agencji Semahead. Z branżą SEO związana od 2 lat, szlifowała swoje umiejętności w tym zakresie w agencji Ideo Force podczas pracy z wieloma różnorodnymi markami.

Jest absolwentką kierunku Analityka Gospodarcza na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Natomiast od września 2020 roku posadę head of marketing przejął Kamil Leśniak, który wcześniej pracował na stanowisku marketing specialist.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij