NEONET dla WOŚP – rusza aukcja dla fanów esportu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NEONET dla WOŚP – rusza aukcja dla fanów esportu

Ruszyła kolejna aukcja NEONET na rzecz WOŚP. Tym razem to propozycja gamingowa. Zwycięzca charytatywnej licytacji otrzyma najnowszą konsolę PS5 oraz niepowtarzalne doświadczenie w postaci treningu z jednym z czołowych polskich esportowców, Damianem „Natsu” Gajewskim z Esports WKS Śląsk Wrocław.

Osoba, która przekaże na rzecz WOŚP największą kwotę, będzie mogła skorzystać z profesjonalnej sesji treningowej online w FIFA2021. Otrzyma też niezwykle pożądaną na rynku konsolę. Do wzięcia udziału w szlachetnej inicjatywie zachęca „Natsu”, który poprowadzi trening.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy też aspirujesz do bycia zawodowcem. Trening ze mną na pewno pomoże w rozwinięciu Twoich umiejętności. Będzie też niezapomnianym doświadczeniem, a może nawet impulsem do wejścia w świat e-sportu – mówi Damian „Natsu” Gajewski zawodnik Esports WKS Śląsk Wrocław.

– Kiedy tylko otrzymaliśmy propozycję, by wspólnie z NEONET zorganizować aukcję na rzecz Orkiestry, nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy w to wejść. W WKS Śląsk Wrocław uwielbiamy pomagać. Możemy nawet śmiało powiedzieć, że wspieranie inicjatyw charytatywnych jest w naszym DNA – dodaje Paweł Żurowski, prezes Esports WKS Śląsk Wrocław

Z treningu z „Natsu” będzie można skorzystać do 30 września 2021 roku.

Aukcja znajduje się tutaj.

Seria aukcji dla Orkiestry

NEONET przygotował w tym roku szereg aukcji na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sieć, realizując hasło „Od zawsze z Wrocławia”, zadbała o to, aby licytacje miały związek ze stolicą Dolnego Śląska. Dlatego też do współpracy zaproszono lokalne firmy i organizacje.

– Podkreślanie rodowodu NEONET jest dla nas niezwykle istotne. Tym bardziej cieszymy się, kiedy działania te wpisują się w inicjatywy charytatywne, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wierzymy w moc pomagania i w to, że dobro wraca – podkreśla Mieszko Sibilski rzecznik prasowy NEONET.

W drugiej połowie stycznia wystartuje kolejna z zaplanowanych aukcji NEONET. Tym razem, w ramach kontynuacji cyklu „Przejażdżka z NEONET”, zwycięzca będzie mógł zasiąść za kierownicą luksusowego, sportowego auta. Szczegóły wkrótce!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij