Joanna Ciastek w All Hands Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Joanna Ciastek w All Hands Agency

Agencja marketingowa All Hands wzmocniła swój zespół projektowy. Joanna Ciastek dołączyła do firmy w roli senior account executive.

Joanna Ciastek rozpoczęła pracę w agencji 2 stycznia. Przez ostatnie 2,5 roku związana była z agencją Arskom, gdzie pracowała jako account executive współpracując z klientami takimi jak Budimex, Louvre Hotels Group, Vastint Poland czy Fundacja ING Dzieciom. Pracowała również dla Orange Polska jako Biznes Ekspert w pierwszym Smart Store Orange w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Joanna Ciastek jest magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jej pasją są podróże, zdrowe jedzenie oraz fotografia. W czasie trwającej pandemii rozpoczęła jedno z większych wyzwań w jej życiu - remont 70-letniego drewnianego domu na Lubelszczyźnie. W 2020 roku z sukcesem posadziła 67 drzew.

– Miałem okazję pracować z Asią i cieszę się, że znowu się możemy zawodowo spotkać. Doceniam w jej pracy dużą skrupulatność, dociekliwość i ciekawość świata. Współpracownicy mogą na niej polegać, działa szybko i skutecznie. Jeśli pojawia się problem to nie załamuje rąk, tylko szuka jego rozwiązania. Wiem na co ją stać, jak potrafi się pozytywnie zaangażować w pracę. To dla naszej firmy naprawdę duże wzmocnienie – mówi Paweł Sławski, prezes zarządu All Hands Agency.

W All Hands koordynuje działania zespołu projektowego dla marki Soligrano oraz będzie wspierać dział sprzedaży w procesie tworzenia ofert.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij