Omar Sy z serialu „Lupin” incognito w paryskim metrze przykleja plakat reklamowy

Omar Sy z serialu „Lupin” incognito w paryskim metrze przykleja plakat reklamowy

Niedawno na platformie Netflix swoją premierę miał serial o nazwie „Lupin” z Omar Sy w roli głównej. W ramach promocji produkcji aktor pojawił się w paryskim metrze i całkowicie incognito postanowił sam rozklejać plakaty reklamowe.

Na platformie Netlfix od kilku dni furorę robi serial „Lupin” opowiadający historię Assane’a Diopa, który inspirowany przygodami Arsene'a Lupina – uważanego za złodzieja dżentelmena i mistrza przebierania – obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie za skrzywdzenie jego ojca. W roli głównej występuje Omar Sy, znany m.in. z kultowego już, francuskiego filmu „Nietykalni”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji produkcji aktor na jeden dzień postanowił wejść w rolę Assane’a Diopa w prawdziwym świecie i udał się do paryskiego metra, aby tam incognito rozklejać plakaty reklamowe. Czy został rozpoznany przez przechodniów? Sprawdźcie, sami! 

PS

Netflix ma na swoim koncie wiele świetnych akcji i kampanii promujących nowe seriale oraz filmy. Przykładem tego są liczne działania związane z serialem „Stranger Things”.

PS2

W 2019 roku Netflix kolejny już raz zaskoczył nas nietuzinkowym pomysłem na akcję promocyjną serialu – na frankfurckim lotnisku na taśmie bagażowej pojawiły się nietypowe walizki, pełne skradzionych pieniędzy, z pseudonimami bohaterów „Domu z papieru”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij