iRobot x Anna Halarewicz – ostatnie dni charytatywnej aukcji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iRobot x Anna Halarewicz – ostatnie dni charytatywnej aukcji

Już tylko kilka dni pozostało do końca wyjątkowej aukcji charytatywnej. Licytacja iRobota Roomba s9+, który powstał w ramach projektu iRobot x Anna Halarewicz trwa do końca stycznia 2021 r.. Dochód z aukcji zasili zbiórkę w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Marce iRobot przyświeca cel tworzenia produktów, które niosą ludziom realną pomoc w domowych obowiązkach. Pomaganie w genach ma również autoryzowany importer i dystrybutor marki w Polsce – spółka DLF z Gdyni. W ubiegłym roku współpracą z Mateuszem Sudą firma zapoczątkowała akcję „iRobot x …”. W tym roku organizator zaprosił do współpracy cenioną ilustratorkę modową – Annę Halarewicz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

iRobot Roomba s9+ autorstwa Anny Halarewicz jest spójny ze stylem ilustratorki i stanowi rozmyślania nad płcią piękną, ponieważ to właśnie kobiety są głównie bohaterkami prac ilustratorki. Poza malowaniem samego robota, spójną grafikę otrzymała również stacja ładująco-czyszcząca Clean Base.

Sprzęt można licytować w serwisie internetowym Allegro tylko do końca stycznia br. Dochód z akcji zostanie w pełni przekazany na cele charytatywne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij