Niebieska kurtka Najmana trafiła do Stanowskiego po zakończeniu aukcji WOŚP. Panowie w końcu „przeszli na Ty”

Niebieska kurtka Najmana trafiła do Stanowskiego po zakończeniu aukcji WOŚP. Panowie w końcu „przeszli na Ty”

Słynna niebieska kurtka Marcina Najmana została wylicytowana podczas aukcji WOŚP za ponad 20 tys. zł. Wygrał Krzysztof Stanowski. Dziennikarz i sportowiec postanowili zażegnać swój internetowy konflikt i „przeszli na Ty”.

Prawdopodobnie nieobcy jest Wam głośny, medialny konflikt między Marcinem Najmanem a Krzysztofem Stanowskim, który swój początek miał pod koniec 2020 roku. Zwieńczeniem konfliktu miał być sparing, do którego polski pięściarz i zawodnik mieszanych sztuk walki wezwał dziennikarza sportowego. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do pojedynku ostatecznie nie doszło, lecz o całej sytuacji szybko zrobiło się głośno w mediach, zaś Najman stał się bohaterem wielu internetowych memów z uwagi na wideo, w którym ubrany w niebieską, puchową kurtkę wzywał Stanowskiego do walki.

Co ciekawe, owa wspomniana kurtka trafiła w połowie stycznia br. na aukcję WOŚP – wystawił ją sam Marcin Najman i zapowiedział, że osobiście dostarczy ją zwycięzcy.

W tym samym czasie Krzysztof Stanowski utworzył na platformie zrzutka.pl alternatywną zbiórkę na... wygranie aukcji z niebieską kurtką sportowca. 

Ostatecznie dziennikarz wylicytował kurtkę za ponad 20 tys. złotych. A odebrał ją z rąk samego Najmana wczoraj, 31 stycznia br., podczas finału WOŚP na częstochowskiej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To jednak nie wszystko – Panowie postanowili przynajmniej tymczasowo zażegnać swój internetowy konflikt, bowiem w ramach platformy „Przejdźmy na TY” marka Tyskie zaprosiła ich do spokojnego spotkania przy piwie. Stanowski i Najman po przekazaniu wylicytowanej kurtki na finale WOŚP w Częstochowie, usiedli i zamienili ze sobą kilka słów przy Tyskim.

Piękne zakończenie medialnego konfliktu. 

PS

W momencie pisania tego artykułu w 29. finale WOŚP udało się zebrać już ponad 127 mln złotych! 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij