Dawid Podsiadło upiecze i osobiście dostarczy sernik w ramach aukcji WOŚP

Dawid Podsiadło upiecze i osobiście dostarczy sernik w ramach aukcji WOŚP

Dawid Podsiadło postanowił dołożyć swoje trzy grosze do tegorocznego finału WOŚP – wokalista wystawił na aukcję sernik, który sam upiecze i osobiście dostarczy zwycięzcy. Niekonwencjonalną licytację muzyk ogłosił w spocie nawiązującym do słynnych Telezakupów Mango.

To nie pierwszy raz, kiedy Dawid Podsiadło wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w iście nietypowy pomysł. W 2019 roku muzyk wystawił na aukcję swój słynny „Małomiasteczkowy” kiosk i osobiście dostarczył go zwycięzcy – takowym okazała się być marka Answear.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku wokalista wpadł na zgoła inny pomysł i wystawił na aukcję… sernik, który własnoręcznie upiecze i podobnie jak w poprzednich licytacjach – sam przywiezie go do nabywcy.

Niekonwencjonalna aukcja została zaprezentowana w ciekawy sposób – Podsiadło bowiem stworzył spot zatytułowany Telezakupy Bambo, który swoją konwencją nawiązuje do słynnych Telezakupów Mango. Lektorem filmiku jest sam Wojciech Dziwulski, którego głos słyszeliśmy w popularnym programie. 

W spocie, oprócz artysty, wystąpili również: Klaudiusz Ševković, Radosław Kotarski, Michał Kempa, Karolina Norkiewicz oraz Wojciech Fiedorczuk.

Aukcja sernika Podsiadły trwa do 14 lutego br. Na tę chwilę wypieki artysty osiągnęły wartość 18 tys. złotych. 

PS

Słynna niebieska kurtka Marcina Najmana została wylicytowana podczas aukcji WOŚP za ponad 20 tys. zł. Wygrał Krzysztof Stanowski. Dziennikarz i sportowiec postanowili zażegnać swój internetowy konflikt i „przeszli na Ty”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij