Value Media i SalesTube z kampanią nowej marki piwa BUH

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Value Media i SalesTube z kampanią nowej marki piwa BUH

Wystartowała kampania promocyjna piwa kraftowego BUH spółki „Przyjazne Państwo” stworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego. Za strategię, planowanie i zakup mediów w tym online oraz TV odpowiadają agencje należące do Group One – Value Media i SalesTube.

Dotychczasowe działania mediowe skoncentrowano w digitalu skupiając się na zasięgowej kampanii na portalach horyzontalnych i emisji display na powierzchniach dostępnych w ramach Programmatic. Na luty zaplanowano emisję video w online, działania na Facebooku i kampanię TV wykorzystującą zarówno stacje główne jak i tematyczne. Ambasadorką projektu została aktorka Katarzyna Warnke, którą zobaczymy na kreacjach reklamowych. Za produkcję spotów odpowiada agencja Lulu Production.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyjazne Państwo tworzą: Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot i Tomasz Czechowski. Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, prezenter TVN i showman. Janusz Palikot z branżą napojów jest związany od 30 lat, z kilkuletnią przerwą na politykę. W 2018 roku od Marka Jakubiaka odkupił historyczny, małopolski browar – Tenczynek. Stworzył też trzy kolejne biznesy: Tenczyńska Okovita, Tenczynek Bezalkoholowe i Alembik Polska, które zanotowały rekordowe kwoty w emisjach crowdfundingu udziałowego. Tak zyskał ponad 3,5 tys. inwestorów. Trzecim wspólnikiem Przyjaznego Państwa SA jest Tomasz Czechowski, zaangażowany w rozwój marki piw rzemieślniczych Doctor Brew oraz licznych projektów w branży gastronomicznej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij