Działamy dziś z myślą o jutrze. Ruszyła kampania Velvet Care autorstwa Communication Unlimited

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Działamy dziś z myślą o jutrze. Ruszyła kampania Velvet Care autorstwa Communication Unlimited

Agencja Communication Unlimited przygotowała kampanię o działaniach firmy Velvet Care na rzecz środowiska naturalnego. Spoty reklamowe są obecne w telewizji Polsat, TVN i TVP.

W Velvet Care ekologia jest ważnym tematem. Firma opracowała Eco Agendę 2025, czyli mapę celów i ambicji, które stawia przed sobą na najbliższe lata. Hasło programu „Achieve more with less” (Osiągać Więcej, Zużywać Mniej) oznacza, że firma chce się rozwijać odpowiedzialnie i z troską o środowisko, w którym żyjemy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wszyscy jesteśmy świadkami wyczerpywania zasobów ziemi. W Velvet Care chcemy aktywnie przeciwdziałać temu procesowi, dlatego podejmujemy wysiłki, aby chronić naturę. W kampanii pokazujemy, że produkty Velvet Care są wytwarzane z poszanowaniem środowiska, mając nadzieję, że naszymi działaniami damy przykład i zainspirujemy innych – mówi Katarzyna Włodarczyk, senior brand manager Velvet Care.

– W komunikacji mówimy o przyszłości, a przyszłość to kolejne generacje. Dlatego w kampanii kluczowe miejsce zajmuje wielopokoleniowa rodzina. W końcu chodzi o to, jaki świat zostawimy naszym dzieciom i wnukom, bo każdy z nas chce dla nich jak najlepiej. Pokazujemy, że bycie eko to podejmowanie każdego dnia decyzji, które wydają się banalne, ale mają wielkie znaczenie dla środowiska – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Kampania Velvet Care jest obecna w TVP, w telewizji POLSAT (również kanały tematyczne, w TVN (również kanały tematyczne). Za zakup mediów odpowiada Zenith.

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited współpracuje z Velvet Care od ponad 4 lat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij