Ogólnopolska konferencja „Marketing w farmacji” odbędzie się 15 marca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ogólnopolska konferencja „Marketing w farmacji” odbędzie się 15 marca

Jakie zasady rządzą promocją i sprzedażą w branży farmaceutycznej? Czy marketing może pomóc przy obsłudze pacjenta? Na czym polega e-commerce i kształtowanie wizerunku? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskają uczestnicy ogólnopolskiego wydarzenia „Marketing w farmacji” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM.


Konferencja „Marketing w farmacji” pozwoli zdobyć niezbędne informacje, ułatwiające zrozumienie mechanizmów rynku farmaceutycznego. Podczas intensywnych 5 dni na uczestników czekają tematyczne webinary dotyczące różnorodnych zagadnień, co pozwoli spojrzeć na marketing wieloaspektowo. Swoim doświadczeniem podzielą się kompetentne osoby pracujące w branży. Wydarzenie nie skupia się jedynie na teoretycznej wiedzy, gdyż każdego dnia będą odbywać się warsztaty. Pokażą one jak w efektywny sposób wykorzystać zdobyte wiadomości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestnictwo w wydarzeniu daje niezwykłą szansę na uzyskanie kompleksowej wiedzy i przydatnych umiejętności. Zrozumienie roli jaką pełni marketing w farmacji z pewnością pomoże wielu osobom podczas codziennej pracy, czy też zdobywania wymarzonego stanowiska.

Konferencja „Marketing w farmacji” odbędzie się w dniach 15-19 marca 2021 r. w formie online na MS Teams. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Natomiast już w ten piątek, czyli 5 lutego zapraszamy na wykład promujący wydarzenie – „EBM w marketingu farmaceutycznym” To świetna okazja, aby już teraz zacząć poszerzać swoją wiedzę!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, aby być na bieżąco!

NowyMarketing jest patronem medialnym konferencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij