Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię dla Grupy Azoty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię dla Grupy Azoty

W wyniku wygranego przetargu Grupa Azoty powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie IV edycji loterii audioteksowej pod hasłem „Dbamy o polską ziemię”.

Ogólnopolska loteria zorganizowana przez agencję UNQUE ONE obejmuje swoim zasięgiem produkty Grupy Azoty. Lista produktów promocyjnych znajduje się w regulaminie loterii na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii i okres sprzedaży promocyjnej rozpoczął się w 1 lutego i potrwa do 30 kwietnia 2021 roku. Poza tym okresem produkty promocyjne dostępne są w sprzedaży, jednak ich zakup nie uprawnia do udziału w loterii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii należy kupić produkty promocyjne Grupy Azoty za co najmniej 1000 zł brutto, wysłać SMS pod wskazany numer o treści: GRUPAAZOTY wpisując numer ze swojego paragonu fiskalnego lub numer faktury. Można również zarejestrować dowód zakupu poprzez stronę www.dbamyopolskaziemie.pl. W loterii można wygrać nagrody dzienne w postaci gotówki (4 x 1000 zł na karcie przedpłaconej). Dodatkowo wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu nagrody głównej – ciągnika John Deere 5058E.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za koncept kreatywny i przygotowanie materiałów promocyjnych (reklamy prasowe, materiały POS, spoty reklamowe) oraz obsługę loterii. Loterię wspierają działania reklamowe w social media, internecie, na YT oraz w prasie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij