Motorola i wschodząca gwiazda WTA Sofia Kenin ogłosiły strategiczne partnerstwo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Motorola i wschodząca gwiazda WTA Sofia Kenin ogłosiły strategiczne partnerstwo

Motorola ma zaszczyt poinformować o nowo nawiązanej współpracy z tenisistką ze światowej pierwszej piątki, Sofią „Sonyą” Kenin. Jest to pierwsze partnerstwo Sofii z dużą marką globalną od rozpoczęcia profesjonalnej kariery tenisowej w wieku 16 lat.

W ramach współpracy z marką Sofia Kenin będzie nosić „batwing” – kultowe logo Motoroli – na stroju i bluzie do rozgrzewki podczas rozgrywek i wystąpień publicznych. Ponadto 22-letnia amerykańska tenisistka będzie używać słynnego smartfonu motorola razr 5G w całym okresie współpracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Współpraca z Motorolą w nadchodzącym sezonie to dla mnie zaszczyt. Bardzo cieszy rosnące zaangażowanie tej marki w tenis w ciągu ostatnich kilku lat i z ogromną przyjemnością dołączam do zespołu Moto – mówi Sofia Kenin.

– Sonya okazała się kluczową tenisistką w lidze i jesteśmy dumni z tego, że tak silna i inspirująca zawodniczka reprezentuje naszą firmę, słynną markę oraz wspólną pasję do odnoszenia sukcesów. Z przyjemnością witamy Sonyę w rodzinie Motoroli i cieszymy się na wiele fantastycznych chwil z nią i jej kibicami z całego świata – powiedział Rudi Kalil, wiceprezes i dyrektor generalny regionu Ameryki Północnej w Motoroli. 

Kenin zajmuje obecnie 4. miejsce w rankingu WTA gry pojedynczej. Rozpoczęła sezon 2020 od zwycięstwa w swoim pierwszym turnieju wielkoszlemowym w styczniu. W ciągu roku zdobyła jeszcze kilka wyróżnień i osiągnięć. Sofia zakończyła sezon z tytułem Zawodniczki Roku WTA 2020.

Pierwszym ważnym wydarzeniem Kenin w 2021 r. będzie inauguracyjny turniej wielkoszlemowy w przyszłym tygodniu, podczas którego zawodniczka będzie bronić tytułu mistrzowskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij