Kevin Spacey, Arkadiusz Jakubik i Aleksandra Kisio promują usługi Banku Zachodniego WBK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kevin Spacey, Arkadiusz Jakubik i Aleksandra Kisio promują usługi Banku Zachodniego WBK

W nowej reklamie Banku Zachodniego WBK obok Kevina Spacey gra Arkadiusz Jakubik, jeden z najbardziej oryginalnych i wyrazistych polskich aktorów oraz twórca muzyczny. Kampania dotyczy Konta Godnego Polecenia i bankowości mobilnej. W kolejnym spocie pojawi się Aleksandra Kisio.

- Chcieliśmy zaskoczyć klientów poprzez zaproszenie do partnerowania naszej głównej gwieździe polskiego aktora o pozytywnym, ale też nieoczywistym i zadziornym wizerunku. Kevin Spacey i Arkadiusz Jakubik są mocnymi, wyraźnymi osobowościami filmowymi, obaj to więcej niż aktorzy. Kevin jest także reżyserem i producentem, Arkadiusz – reżyserem, muzykiem i performerem. Może dlatego tak świetnie wypadają razem w naszym spocie – podkreśla Artur Sikora, dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu Banku Zachodniego WBK.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kevin Spacey i Arkadiusz Jakubik promują Konto Godne Polecenia wraz z usługami bankowości mobilnej, stąd też cały przekaz osnuty jest wokół mobilności, aktywności i ruchu. Akcja spotu rozgrywa się w szatni sportowej, gdzie Arkadiusz Jakubik rozmawia z Kevinem Spacey o wiosennych postanowieniach prowadzenia zdrowego, sportowego trybu życia. Codzienną aktywność ma ułatwiać bankowość mobilna Banku Zachodniego WBK. Arek Jakubik został obsadzony w zaskakującej roli sportowca amatora, którą gra z charakterystycznym dla siebie komizmem. Ten zabieg kreatywny nie tylko dodaje humoru reklamie. Przede wszystkim podkreślamy najważniejszy aspekt bankowości mobilnej, czyli fakt, że smartfon czy tablet pozwalają zarządzać finansami w każdym miejscu i czasie, do tego w sposób wygodny i szybki. Silnie akcentujemy też przesłanie, że mobile banking to rozwiązanie nie tylko dla osób młodych, szukających nowinek technicznych, ale właśnie dla każdego klienta Banku - dla każdej osoby, która ceni funkcjonalność – mówi Artur Sikora.

Kampania reklamowa w pełni mobilnego Konta Godnego Polecenia oraz jego promocji potrwa od 28 marca do końca maja, będzie prowadzona w telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne) i prasie, a w największych miastach także w outdoorze. Akcja marketingowa obejmie Oddziały Bankowe (plakaty, ulotki, przekazy na LCD oraz ekranach bankomatowych), Internet oraz kina. Kreację reklam z Kevinem Spacey i Arkadiuszem Jakubikiem przygotowała agencja Red8 Advertising. Spot wyreżyserował Wojciech Smarzowski, a wyprodukował Propeller Film. Za zakup mediów odpowiada Starcom.

Najnowsza reklama to już szósta odsłona trwającej od końca września 2013 r. kampanii Banku Zachodniego WBK z Kevinem Spacey. Dotychczas amerykański artysta zachęcał do otworzenia Konta Godnego Polecenia, korzystania z bankowości mobilnej oraz kredytu dla firm. W spocie promującym kredyt gotówkowy w okresie bożonarodzeniowym Kevinowi Spacey towarzyszył grający w Stanach Zjednoczonych polski aktor Paweł Szajda. Ostatnio, w reklamie kredytu gotówkowego DUET, u boku Kevina Spacey wystąpiła Anna Dereszowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij