Miłość, miłość na Bielanach, czyli walentynki w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miłość, miłość na Bielanach, czyli walentynki w Galerii Młociny

Słynąca z nieszablonowych projektów Galeria Młociny tym razem będzie świętować ze swoimi klientami dzień zakochanych. W tym roku z okazji walentynek na Bielanach nie zabraknie nietuzinkowych atrakcji i niespodzianek.

Miłośnicy mody, stacjonarnych zakupów i warszawscy trendsetterzy odetchnęli z ulgą! Galeria Młociny ponownie zaprasza na zakupy, a klienci mogą skorzystać z oferty ponad 200 sklepów oraz Strefy Spotkania i Dania, w której wielbiciele kulinariów zakupią na wynos smaki inspirowane kuchnią wielu zakątków globu. Powraca także możliwość zakupów ze stylistą oraz cykl publikacji Stylizacja Tygodnia, w ramach którego Michał Karbowski wybiera najciekawsze stylizacje odwiedzających! Warszawskie centrum handlowe to jednak nie tylko niezwykle szeroki wachlarz modowy i gastronomiczny, lecz także mnóstwo ciekawych projektów skierowanych do mieszkańców stolicy i nie tylko. Tym razem z okazji nadchodzącego dnia zakochanych obiekt podzieli się z klientami… miłością! A przy okazji obdaruje ich upominkami!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#SELFIEPOINT

W dniach od 8 do 20 lutego w Galerii Młociny ustawiony zostanie Selfie Point, czyli miejsce, przy którym zainteresowani będą mogli zrobić sobie darmowe, walentynkowe zdjęcie z bliską osobą. Obecne na miejscu hostessy wręczą także walentynkowe upominki pierwszym śmiałkom, a 10 najoryginalniejszych zdjęć zostanie nagrodzonych sesjami zdjęciowymi w PhotoLife.

#WALENTYNKOWYGARBUS

Ikona motoryzacji, czyli słynny, miętowy garbus wędrujący po okolicach Bielan i Żoliborza, dał się już poznać mieszkańcom stolicy, rozdając przechodniom urocze upominki i ciepłe napoje. Zimowa inicjatywa Galerii Młociny spotkała się z serdecznym odzewem, dlatego też popularnego auta nie zabraknie na drogach również z okazji walentynek! Od 11 do 14 lutego Warszawiacy powinni wypatrywać ikonicznego pojazdu, który będzie się przemieszczał w okolicach Galerii Młociny. Kierowca wraz z animatorami podzieli się z napotkanymi przechodniami czymś wyjątkowym… Będzie to odrobina miłości! A także słodkie czekoladki i upominki. Co więcej, wszyscy ci, którzy przy słynnym garbusie zrobią sobie zdjęcie i opublikują je na swoim profilu na Instagramie z #MłocinyPoruszają, otrzymają również fotografię zrobioną instaxem oraz walentynkowe kartki. Na deser mała niespodzianka. Odwiedzający, którzy zrobią zakupy w dniach od 8 do 14 lutego za minimum 100 zł, będą mogli wymienić swój paragon na voucher do Strefy Spotkania i Dania na kwotę 20 zł!

Na Bielanach atmosfera miłości z pewnością udzieli się nie tylko parom. To wspaniała okazja, by podziękować bliskim za obecność i wsparcie, szczególnie w tak niestabilnych czasach. Celebrujmy z nimi Walentynki i cieszmy się z najprostszych gestów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij