Ilustracyjny szyld przedszkola i neony rozświetlające przejście pod budynkami, czyli nowe realizacje Traffic Design

Ilustracyjny szyld przedszkola i neony rozświetlające przejście pod budynkami, czyli nowe realizacje Traffic Design

Traffic Design kontynuuje swoje działania w przestrzeni publicznej Gdyni. Teraz, w zimowej aurze, można zobaczyć trzy nowe realizacje stowarzyszenia – ilustracyjny szyld przedszkola oraz neony rozświetlające przejście pod budynkami.

Pod koniec ubiegłego roku w przestrzeni publicznej miasta Gdynia pojawiły się 3 nowe realizacje artystyczne stowarzyszenia Traffic Design – dwa neony oraz ilustracyjny szyld przedszkola.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy neon, który rozświetla przejście pod budynkami bibliotek przy ul. Biskupa Dominika na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, został zaprojektowany przez studio Full Metal Jacket i jest jedną z instalacji artystycznych, które zostały przygotowane na Biennale Dizajnu i Sztuki Miejskiej 2020. Wkrótce dołączą do nich jeszcze dwie rzeźby i seria artystycznych obiektów uniemożliwiających parkowanie na terenach zielonych. 

 Kolejne realizacje Traffic Design to neon umieszczony w bramie przy ulicy Armii Krajowej oraz nowy szyld ilustracyjny wykonany w technice metaloplastyki na fasadzie Przedszkola nr 16. Obydwa projekty powstały w ramach długoterminowego projektu tworzenia dizajnu w przestrzeni publicznej realizowanego wraz z Miastem Gdynia.

Traffic Design zachęca także do oglądania gdyńskich murali i sztuki w przestrzeni publicznej w zimowej aurze, dzięki której prace mogą wybrzmieć w zupełnie nowy sposób.

PS

To kolejna ciekawa realizacja Stowarzyszenia Traffic Design. Tym razem artyści postanowili podnieść na duchu mieszkańców Gdyni i umieścili na elewacji szpitala św. Wincentego a Paulo neon z hasłem „Zdrowia przede wszystkim”.

PS2

Mieszkańcy miasta to nie tylko ludzie, ale także zwierzęta, zarówno te domowe, jak i dzikie. To właśnie wróble, mazurki i sikorki zamieszkają w nowo wybudowanym przez Traffic Design osiedlu dla skrzydlatej społeczności lokalnej.

PS3

Autorskie murale zamiast banerów, nowy szyld główny i poradnik dobrych praktyk dla przedsiębiorców z targowiska. Po kilku miesiącach pracy Stowarzyszenie Traffic Design odsłoniło efekty działań projektowych na targowisku w Orłowie.

PS4

Wybudowana przed wojną kamienica „Panta Rei” jest jednym z flagowych budynków gdyńskiego modernizmu. W ramach re:designu grupy Traffic Design, elewacja została oczyszczona ze szpecącej reklamy, uporządkowana została także identyfikacja wizualna działających tu podmiotów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij