Czas na „Wiosenne zamieszanie” z sosami sałatkowymi Knorr

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czas na „Wiosenne zamieszanie” z sosami sałatkowymi Knorr

Konsumenci często deklarują chęć wzbogacania jadłospisu solidną porcją warzyw, ale jak to wygląda w praktyce? Knorr doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w kuchni liczą się praktyczne rozwiązania. Dlatego proponuje klientom sosy sałatkowe i zachęca do udziału w akcji „Wiosenne zamieszanie".

Wymogiem uczestnictwa w konkursie „Wiosenne zamieszanie” jest zakup 2 różnych sosów sałatkowych Knorr w terminie 01.02.2021 – 14.03.2021 r. oraz zachowanie paragonu. Jest on niezbędny do przeprowadzenia rejestracji na stronie www.knorr.pl. Kolejny krok to odpowiedź na pytanie konkursowe, które pojawi się w formularzu rejestracyjnym. Brzmi ono: „Kiedy ostatnio wprowadziłeś trochę zamieszania w swojej kuchni i co to było?”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Laureaci konkursu wybierani będą co tydzień przez cały okres trwania akcji.

Uczestnicy konkursu mają szansę wygrać:

  • 24 x robot kuchenny marki Bosch,
  • 120 x 100 pln na e-karcie upominkowej Ikea.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.knorr.pl

Sosy sałatkowe Knorr

Sosy sałatkowe są sprzymierzeńcami osób, którym zależy na tworzeniu urozmaiconego, warzywnego jadłospisu, a którzy jednocześnie na co dzień nie mają wiele czasu na gotowanie. Dzięki różnorodnym wariantom smakowym sosów sałatkowych Knorr, osoby ceniące domowe posiłki są w stanie szybko przygotować upragnioną sałatkę.

Sosy sałatkowe Knorr sprawiają, że komponowanie codziennych posiłków pełnych warzyw jest nieskomplikowanym zadaniem, z którym poradzą sobie nawet początkujący kucharze. Wspaniale podkreślają warzywne smaki, jednocześnie nie zawierając konserwantów oraz będąc bez dodatku glutaminianu sodu. 

Wśród produktów Knorr znajdują się sosy: czosnkowy, paprykowo-ziołowy, koperkowo-ziołowy oraz musztardowo-miodowy, które idealnie pasują do tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Z kolei sosy francuski, grecki i włoski pozwalają poznawać tajniki europejskich kulinariów. W linii odnaleźć można również sosy balsamiczne – z malinami i ziołowy. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij