K2 przedstawia Usługi Komórkowe UPC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
K2 przedstawia Usługi Komórkowe UPC

Agencja kreatywna K2 przygotowała najnowszą odsłonę kampanii dla UPC.

W ramach platformy kreatywnej, z brand hero UPCeuszem w roli głównej, 25 stycznia ruszyła kampania przygotowana przez Agencję K2 (Grupa K2). Tym razem UPCeusz zmienił swój kształt i po raz pierwszy zabrał głos, żeby wypromować usługi komórkowe w UPC.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasza platforma kreatywna ewoluuje i jej bohater również wchodzi na kolejny poziom. Usługi komórkowe w UPC to idealny moment, żeby brand hero mógł sobie swobodnie porozmawiać z bliskimi – mówi Magdalena Banasik, senior copywriter, Agencja K2.

– Rynek usług komórkowych jest silnie konkurencyjny z dużą ilością marek i operatorów. Głównym celem kampanii było zbudowanie świadomości nowej oferty. Dlatego postawiliśmy na wyróżniający, ale bezpośredni komunikat i metaforę, aby odbiorca nie musiał zgadywać, że UPC oferuje usługi komórkowe – dodaje Adam Samsel, dyrektor strategii, Agencja K2.

Spot wyreżyserował Bartek Ignaciuk, postprodukcję przygotował Human Ark, a za udźwiękowienie odpowiadało studio Głośno. Działania obejmują również kampanię digitalową i komunikację w mediach społecznościowych. Za zakup mediów odpowiada OMD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij