Klub Komediowy sparodiował cukierkowy spot TVP Kobieta

Klub Komediowy sparodiował cukierkowy spot TVP Kobieta

„To wstęp do pornosa czy reklama żelków?” – Klub Komediowy postanowił sparodiować głośny spot TVP Kobieta, który, zdaniem wielu internautów, przedstawia przerysowany i stereotypowy wizerunek kobiety.

O Klubie Komediowym z pewnością słyszeliście w kontekście słynnej parodii świątecznej reklamy Aparta. Mówi się nawet, że to głównie za sprawą prześmiewczej przeróbki o kampanii marki zrobiło się tak głośno. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz Klub Komediowy postanowił zrobić parodię spotu promującego nowy kanał TVP Kobieta. Reklama bowiem wzbudziła niemałe kontrowersje wśród internautów – wiele osób zarzuciło stacji, że zwiastun przedstawia przerysowany i stereotypowy wizerunek kobiety, która tylko gotuje, sprząta i bawi się z dziećmi. 

Do tego odnosi się m.in. Klub Komediowy w swojej humorystycznej parodii. Twórcy przeróbki nawiązują również do głośnych w ostatnich miesiącach Strajków Kobiet, a także wyśmiewają sam zamysł nowego kanału TVP – „Weź ochłap formatu, by zarobić krocie, podsyp stereotypem i maczaj w głupocie”. 

PS

Z okazji ubiegłorocznego Dnia Kobiet postanowiliśmy zapytać kilka przedstawicielek płci żeńskiej z branży kreatywnej o to, jak ich zdaniem zmieniał się wizerunek kobiet w reklamie. Czy zmienił się na lepsze czy na gorsze? Co miało wpływ na to?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij