DJ SNOOPADELIC zagra w wirtualnej rzeczywistości dzięki TIDAL i Oculus

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DJ SNOOPADELIC zagra w wirtualnej rzeczywistości dzięki TIDAL i Oculus

Występ na żywo DJ SNOOPADELIC będzie można obejrzeć już 20 lutego w TIDAL w wysokiej jakości dźwięku oraz w 3D w aplikacji Venues dostępnej w Oculus Quest.

Będzie to kolejny z serii koncertów na żywo największych gwiazd światowej sceny muzycznej, który pozwoli fanom muzyki zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości bez wychodzenia z domu. Pierwszą artystką, która wzięła udział w projekcie była Charli XCX, a jej koncert wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każde show można oglądać w jakości 2D i wysokiej jakości dźwięku w TIDAL oraz w dostępnej na Oculus Quest aplikacji Venues w wirtualnej rzeczywistości. Więcej informacji jak korzystać z Oculus można znaleźć na stronie ocul.us/tidal-venues. Fani mają dostęp do tych wyjątkowych koncertów na stronie tidal.com/oculus. Oculus jest platformą wirtualnej rzeczywistości Facebooka. Pozwala skracać dystans pomiędzy artystą a odbiorcą, dzięki czemu każdy fan czuje się jakby stał na koncercie pod samą sceną.

Najnowsze wiadomości dotyczące koncertów będą się regularnie pojawiać na platformach społecznościowych TIDAL i Oculus. Więcej na temat współpracy można dowiedzieć się tutaj: https://tidal.com/partners/oculus

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij