Legia Warszawa pierwszym klubem w Polsce emitującym Fan Tokeny na platformie Socios.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Legia Warszawa pierwszym klubem w Polsce emitującym Fan Tokeny na platformie Socios.com

Aktualny Mistrz Polski Legia Warszawa we współpracy z Chiliz ma przyjemność ogłosić wprowadzenie wyjątkowych Fan Tokenów $LEG na platformie Socios.com, działającej w technologii blockchain i angażującej kibiców z całego świata.

Legia Warszawa jako pierwsza w Ekstraklasie planuje emisję dedykowanych Fan Tokenów w celu zwiększenia zaangażowania swoich kibiców. Posiadacze Fan Tokenów $LEG będą mieli dostęp do szerokiej gamy korzyści, takich jak: przywileju głosowania w wielu decyzjach dotyczących życia klubu, nagród VIP, ekskluzywnych promocji i zniżek od klubu i sponsorów oraz specjalnie oznakowanych „super-fanów”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Legia dołącza do grona 21 topowych organizacji sportowych na całym świecie, w tym takich klubów piłkarskich jak FC Barcelona, Juventus FC, AC Milan, Paris Saint-Germain, AS Roma, Atlético Madryt, Galatasaray i Trabzonspor, które we współpracy z Socios.com wyemitowały swoje Fan Tokeny. Na liście marek współpracujących z Chiliz znajdują się również największe organizacje e-sportowe, m.in. Team Heretics, NAVI, OG czy Alliance. Oprócz tego międzynarodowe porozumienie dotyczące zaangażowania fanów podpisało UFC, a organizacja MMA Professional Fighters League rozpocznie emisję Fan Tokenów w najbliższych miesiącach. W niedalekiej przyszłości kolejne kluby piłkarskie planują wprowadzić tokeny dla swoich kibiców.

Aplikacja Socios.com, zasilana tokenami Chiliz $CHZ, jest jednym z najbardziej aktywnych, niefinansowych, ukierunkowanych na klienta produktów w technologii blockchain na świecie. W ciągu roku została pobrana przez ponad 500 000 osób.

W 2020 roku Fan Tokeny wygenerowały 30 milionów dolarów przychodu dla klubów i ich partnerów. Pod koniec grudnia i na początku stycznia kilka z nich zadebiutowało na największych giełdach kryptowalut, w tym przede wszystkim Binance, gdzie tokeny kibiców Juventusu FC i PSG osiągnęły obroty rzędu 300 milionów dolarów w ciągu 24 godzin.

– Jesteśmy bardzo dumni, że światowa marka Socios.com dołączyła do grupy naszych partnerów. Pionierskie rozwiązania i nowe technologie, które dodatkowo dają wyjątkowe możliwości naszym kibicom w kwestii aktywnego zaangażowania w życie klubu, są dokładnie tym kierunkiem, w którym chcemy się rozwijać. Wierzymy, że potencjał jednej z najbardziej popularnych marek sportowych w tej części Europy, jaką zdecydowanie jest Legia Warszawa, pozwoli platformie Socios.com w pozyskaniu wielu kibiców nie tylko na terenie Polski, ale także na arenie międzynarodowej – mówi Paweł Kokosza, dyrektor komercyjny Legii Warszawa.

– Z wielką przyjemnością przedstawiamy Legię Warszawa jako naszego pierwszego polskiego partnera. Już niedługo kibice Legii z całego świata dostaną nową możliwość zbliżenia się do ukochanego klubu poprzez wpływ na decyzje w ankietach, dostęp do ofert VIP, ekskluzywne promocje, dedykowane czaty i wiele więcej możliwości dostępnych na platformie Socios.com. Jesteśmy przekonani, że Fan Tokeny $LEG będą wielkim hitem wśród kibiców Legii i staną się wpływowym narzędziem dla klubu – mówi Alexandre Dreyfus, CEO oraz założyciel Chiliz i Socios.com.

Szczegóły dotyczące terminu wprowadzenia Fan Tokenów $LEG i ich ceny zostaną podane wkrótce. Ich łączna wartość wyniesie 5 milionów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij