YOPE na Amazon Niemcy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YOPE na Amazon Niemcy

Styczniowy debiut YOPE na brytyjskim Amazonie stał się początkiem rozwoju marki na światowych platformach marketplace. Po Wielkiej Brytanii kolej na Niemcy.

19 lutego br. wystartował sklep YOPE na Amazon.de. Portfolio dostępnych produktów obejmuje na początek żele pod prysznic , kremy do rąk oraz balsamy i masła do ciała, a w najbliższych dniach zostanie rozszerzone o szampony i mydła w płynie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Amazon Niemcy to druga największa platforma sprzedażowa w Europie. Liczymy, że otwarcie sklepu pozwoli jeszcze pełniej wykorzystać nasz potencjał. W tym celu uruchamiamy właśnie działania marketingowe budujące świadomość marki YOPE, a także zadbamy o pełne zatowarowanie w zakresie pozostałych produktów z katalogu eksportowego – wyjaśnia Magdalena Keating, project manager Marketplaces YOPE.

Inwestycja w rozwój e-commerce to element długofalowej strategii YOPE, której celem jest globalna rozpoznawalność marki.

– Obecnie pracujemy nad uruchomieniem nowych platform, w tym także na Amazon Polska i USA – dodaje Maciej Dulski, chief digital officer YOPE.

Produkty YOPE są obecnie dostępne w 20 krajach Europy, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Holandii. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Nagasaki/Japonia/ oraz Hong-Kongu /Chiny/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij