Piotr Sierpiński ambasadorem marki Syoss w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Sierpiński ambasadorem marki Syoss w Polsce

Na początku lutego br. wystartowała kampania marki Syoss, której ambasadorem został znany stylista fryzur, Piotr Sierpiński. W ramach współpracy fryzjer promuje flagowe produkty tej marki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.

Piotr Sierpiński jako ambasador występuje w spotach reklamowych, emitowanych m.in. na YouTubie, a także prowadzi Akademię Wizaż, czyli serię filmów edukacyjnych dostępnych na portalu wizaz.pl. Do 7 marca trwa konkurs konsumencki, w ramach którego do wygrania jest metamorfoza fryzury, którą wykona sam ambasador marki. Zwycięzcy zostaną wybrani do 29 marca, a efekty będą zaprezentowane w magazynie VIVA!.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Z ogromną radością przyjąłem zaproszenie do współpracy z marką Syoss. Te kosmetyki do włosów to bardzo dobry wybór dla kobiet, które samodzielnie w profesjonalny sposób chcą zadbać o swoje włosy. Produkty Syoss są tworzone przez fachowców przy wykorzystaniu nowych technologii i zawierają innowacyjne składniki, dzięki czemuumożliwiają uzyskanie salonowych efektów w domu – mówi Piotr Sierpiński, fryzjer i stylista gwiazd.

– Piotr, jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie włosów, był naturalnym wyborem, gdyż marka Syoss oferuje produkty pomagające uzyskać profesjonalne efekty w domowym zaciszu – mówi Magdalena Kochanowska-Glen, senior brand manager Hair Care & Styling w firmie Henkel Polska.

Współpraca została zawarta na rok, a o innych podejmowanych działaniach marka będzie informować na bieżąco.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij