Karolina Herman awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karolina Herman awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Karolina Herman objęła stanowisko account supervisor w agencji Publicis Worldwide Polska. Jej awans wpisuje się w długofalową strategię rozwoju firmy, której celem jest utrwalenie bardziej kompleksowego i interdyscyplinarnego podejścia do realizacji projektów oraz obsługi klienta. Dotychczas Karolina Herman pełniła rolę account managera i odpowiadała za koordynację projektów w ramach działań 360°, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji digitalowej, w tym realizowanej w mediach społecznościowych, jak również ATL i organizacji eventów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Karolina to specjalistka z ogromnym interdyscyplinarnym doświadczeniem, która przekracza standardowe myślenie. Perfekcyjna, na każdym kroku potrafi w efektywny sposób zarządzać projektami i budżetami. Specjalizuje się w budowaniu długofalowych relacji z Klientami i skutecznym wspieraniu ich biznesu – powiedziała Ania Rabczuk, account director w Publicis Worldwide Polska.

Karolina Herman pracuje w Publicis Worldwide Polska od 2013 roku. Z wykształcenia jest socjologiem ze specjalizacją w badaniach rynku i opinii. Pierwsze kroki na ścieżce zawodowej stawiała w agencji badawczej. Od 2011 roku związała swoją karierę zawodową z branżą reklamową. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie zdobyła podczas pracy dla agencji takich jak 180heartbeats i Blueberry (obecnie Agencja Warszawa). Po przejściu do agencji Publicis Worldwide Polska miała okazję pracować przy projektach takich firm i marek, jak: Renault, Vicks, Michelin, Sanofi, Carlo Rossi, Barefoot, Vibovit, Nestlè i Hartmann.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij