Huawei piąty rok z rzędu z nagrodą Superbrands za siłę marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Huawei piąty rok z rzędu z nagrodą Superbrands za siłę marki

Huawei został wyróżniony statuetką Superbrands 2021, przyznawaną dla najsilniejszych marek obecnych w Polsce. Nagrodę marka otrzymała już piąty rok z rzędu. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o wynik głosowania polskich konsumentów i rekomendację Radę Marek Superbrands.

Proces wyłaniania laureatów Superbrands podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy to szeroko zakrojone badanie konsumentów, które jest jednym z największych tego typu w Polsce. Na drugim etapie głosuje Rada Marek Superbrands, złożona z ekspertów z dziedzin brandingu, strategii, badań, marketingu, PR i reklamy. Połączone wyniki z obu etapów składają się na ostateczny werdykt. Dzięki tegorocznej nagrodzie, Huawei nieprzerwanie od 2016 roku należy do prestiżowego klubu Superbrands, skupiającego najsilniejsze marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dziękujemy za wyróżnienie, szczególnie, że otrzymujemy je dzięki głosom konsumentów i wybitnych ekspertów branży marketingowej. Takie uznanie jest zawsze najwyższą nagrodą – powiedziała Dorota Natalia Haller, dyrektorka ds. marketingu, komunikacji i digital, CMO w Huawei CBG Polska.

Konkurs Superbrands od 25 lat wyłania najsilniejsze marki w 80 krajach i prezentuje historie ich sukcesów – w Polsce konkurs prowadzony jest od 14 lat. Tytuł otrzymują marki, które osiągnęły najlepszą reputację w swojej dziedzinie i osiągnęły mistrzostwo w kluczowych obszarach funkcjonowania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij